Першість Полтавщини - 02-11-2015, 10:11 - sasa 68

\»Інститут сої\» (Глобине) – першоліговий чемпіон!

\»Інститут сої\» (Глобине) – першоліговий чемпіон!

Як ми вже повідомляли, у перших стикових поєдинках за звання чемпіона першої ліги переможець групи \»А\» команда \»Інститут сої\» (Гдобине) перемогла з рахунком 4:0 \»Дукат\» з Селещини, яка була першою у групі \»Б\». І у першому матчі за третє місце першолігового чемпіонату \»Фортуна\» з Кейбалівки Пирятинського району здолала з рахунком 2:0 команду \»Вікторія\» з Первозванівки. 1 листопада відбулися повторні поєдинки.

У с. Селещина Чутівського району у повторному поєдинку зустрілися місцева команда \»Дукат\» і \»Інститут сої\» (Глобине). У бойовому протистоянні був зафіксований переможний рахунок 2:1 на користь господарів. Два м’ячі забив Сергій Хрипко, а у гостей відзначився Сергій Поясь. За підсумками двох фінальних поєдинків чемпіоном першої обласної ліги стала глобинська команда \»Інститут сої\», де президентом клубу є палкий прихильник футболу Андрій Пелипченко. Склад переможців був такий: Іван Клименко, Євген Кобель, Денис Іванченко, Сергій Руденко, Сергій Поясь, Сергій Колодочка, Дмитро Главський, Геннадій Покотило, Геннадій Колісник, Ярослав Кеди, Максим Середа, Василь Котсенко, Володимир Кравчук, Андрій Кравченко, Сергій Руденко, Ярослав Глупаченко, Олексій Олексієнко, Денис Сухорук, Олександр Рома, Валерій Чорноус (граючий тренер).

Далі було протистояння у Первозванівці за першолігову \»бронзу\» між командами \»Фортуна\» (Кейбалівка) з Пирятинщини і місцевою командою \»Вікторія\» (Первозванівка). Як відомо, у першій фінальній зустрічі у Пирятині фортунівці здолали суперника з рахунком 2:0. а у повторному поєдинку було \»хокейне дербі\», адже глядачі стали свідками семи забитих м’ячів – 4:3 на користь господарів. У них забивали Сергій Коденко, Артем Швидкий, Роман Морозов і Сергій Токарь, а у переможених голами відзначилися Олександр Семенов, Андрій Медяник та Юрій Хоменко. І, все ж, першолігову \»бронзу\» почесно здобули пирятинці з тренером Миколою Бурим.

Щодо фінальних матчів першолігових юнацьких складів, то двоматчеві поєдинки завершилися минулої неділі. У протистояннях за \»золото\» підсумковий рахунок матчів був такий: ФК \»Карлівка-2\» — ФК \»Хорол\» 1:2 і 1:0. Тобто, хорольські юнаки стали переможцями першолігових змагань. У матчі за бронзові нагороди зустрічалися у двох поєдинках гребінківський \»Локомотив\» тренера Сергія Симоненка і команда \»Маяк\» (Котельва). Підсумковий рахунок юнацького протистояння: \»Маяк\» — \»Локомотив\» 1:2 і 1:3. Тобто, \»бронза\» у юнаків з Гребінки. Переможців і призерів вітали та нагороджували голова ПОФФ Олександр Кудацький і його заступник Олександр Дігтяр.

Юрій КЛИМЧЕНКО

Погода