Останні новини - 22-01-2010, 12:01 - sasa 8

Олефір стане \”пивоваром\”?

Олефір стане \”пивоваром\”?

У складі столичної «Оболоні» може опинитися полтавець Володимир Олефір.

Новий наставник пивоварів Сергій Ковалець намагається зміцнити склад. У стані команди, яка наразі тренується в Анталії і мешкає в одному готельному комплексі разам з «Ворсклою», приїхало двоє потенційних новачків. Це 29-річний захисник Володимир Олефір та 24-річний півзахисник Ігор Котенко.

Корінний полтавець Олефір вже кілька років намагається влаштуватися в один із клубів української Прем’єр-ліги, але безуспішно. Минулого літа Олефір вже перебував на оглядинах в \”Зорі\” та \”Таврії\”, однак так і не підійшов цим клубам. Свого часу Володимир виступав за «Ворсклу», але закріпитися в складі біло-зелених йому не вдалося. Потім Олефір виступав за низку українських команд: «Кривбас», «Іллічівець», «Нафтовик», а з останнім часом грав за азербайджанський «Інтер». Нагадаємо, що в складі пивоварів виступає ще один колишній ворсклянин Павло Онисько.

20 січня Олефір зіграв за \”Оболонь\” в контрольному поєдинку з російським \”Уралом\”. Володимир відіграв за команду весь матч, який завершився внічию – 1:1.

Погода