Інтерв'ю гравців, тренерів - 28-01-2013, 05:01 - sasa 24

Олег Краснопьоров: \”Наразі не знаю, чи гратиму\”

Олег Краснопьоров: \”Наразі не знаю, чи гратиму\”

Новоспечений півзахисник \”Металіста\” дав одне з перших інтерв’ю в новому статусі

– Не бентежить той факт, що ваші колишні партнери Андрій Оберемко та Павло Ребенок у \”Металісті\” себе не знайшли?
– Насамперед, хотів би підкреслити, що перехід у команду такого рівня – це великий шанс та велика відповідальність. Наразі не знаю, чи гратиму, але запевняю, що робитиму все, щоби відповідати високому рівню мого нового клубу.

– В інтерв’ю офіційному сайту \”Металіста\” ви повідомили, що перемовини тривали впродовж місяця. Що було причиною: клуби не могли між собою домовитися чи ви не відразу зважилися на цей трансфер?
– Було чимало нюансів. Тут і особисті моменти: родина довгий час мешкає в Полтаві, вже обжилися, діти до школи ходять, тому зважитися справді було нелегко. Попервах рідні, до речі, залишатимуться в Полтаві. Тривав переговорний процес і між клубами, який, у підсумку, завершився успішно. Дякую керівникам \”Ворскли\”, що згодилися мене відпустити.

– Якщо не секрет, чи платив \”Металіст\” за вас гроші та на який термін розрахований ваш контракт?
– Перепрошую, але ці деталі не розголошуватиму.

– Цей трансфер можна назвати піковим моментом, апогеєм вашої кар’єри?
– Безперечно. Це – величезний крок уперед для мене. Радію від того, що ще отримую можливість виступати й на найвищому рівні, в європейських змаганнях.

– Олег Шелаєв, Едмар та Чако Торрес: чи представників цього тріо можна називати вашими головними конкурентами?
– Думаю, всі дивляться футбол і бачать, хто на якій позиції виступає, а тому співставити, гадаю, не проблема…

– Упродовж поточного трансферного вікна \”Ворсклу\” залишили відразу троє лідерів: спочатку Роман Безус із Євгеном Селіним, тепер ви. З огляду на це слід передрікати нелегку долю полтавському клубові?
– Утрати лідерів непомітно не проходять, але, впевнений, катастрофічний регрес у \”Ворсклі\” не спостерігатиметься. Як мовиться, незамінних людей немає. Тим паче, зважаючи на традиційно велику кількість молодих талантів. Згадайте того ж Безуса: за кілька років хлопчина пройшов шлях од футболіста другої ліги до гравця київського \”Динамо\” та національної збірної. Упевнений, що й нині на підході до основи є не менш талановита молодь.

 

Український футбол

Погода