Стрічка новин - 22-01-2013, 10:01 - sasa 30

Олександр Бубнов: \»Ідея створення ліги СНД сприяє не розвитку, а розвалу національних чемпіонатів\»

Олександр Бубнов: \»Ідея створення ліги СНД сприяє не розвитку, а розвалу національних чемпіонатів\»

Відомий футбольний експерт Олександр Бубнов поділився думкою про перспективи створення чемпіонату СНД після того, як президент ФІФА Йозеф Блаттер заявив, що подібні турніри суперечать принципам організації:

«Я ще до Блаттера говорив, що ідея створення чемпіонату СНД йде в розріз з філософією і регламентом ФІФА й УЄФА.

Політика ФІФА та УЄФА спрямована, насамперед, на розвиток національних чемпіонатів і першостей. Тоді як ідея створення ліги СНД увазі освіту додаткової федерації і сприяє, по суті, не розвитку, а розвалу національних чемпіонатів та першостей в країнах, які делегують до неї своїх представників.

Євгеній Гінер і компанія звикли йти напролом, вирішуючи свої власні корисливі цілі. Закони для них не писані. За минулого президента РФС Сергія Фурсенка їм вдалося продавити ідею переходу на систему «осінь — весна», ледь не вбила російський футбол. Повторити фокус з лігою СНД у них не вийде. ФІФА і УЄФА простіше всіх дискваліфікувати, ніж допустити розбрід і хитання в своїх рядах.

Ходять чутки, що Гінер, Олексій Міллер та інші апологети чемпіонату СНД намагатимуться залучити на свій бік президента УЄФА Мішеля Платіні. Але як вони збираються «натиснути» на одного Блаттера? Здається мені, Платіні спеціально не приїхав до Росії, щоб маячню про об\’єднану лігу СНД не слухати.

lb.ua

 

Погода