Стрічка новин - 27-11-2012, 01:11 - sasa 21

Олександр Мелащенко: \»Луїс Адріанао сам покарав себе\»

Олександр Мелащенко: \»Луїс Адріанао сам покарав себе\»

27 листопада дисциплінарний комітет УЄФА має винести рішення у справі нападаючого донецького «Шахтаря» Луїса Адріано, який забив м\’яч у ворота «Норшелланна» всупереч принципу fair play.

Своєю думкою про те, яким має бути покарання для бразильця і чи варто взагалі застосовувати до нього якісь санкції, поділився колишній нападник київського «Динамо» та полтавської \»Ворскли\» Олександр Мелащенко.

— Припускаю, що Луїс Адріано в момент передачі Вілліана не бачив, що пас став наслідком правила fair play. Але форвард чітко бачив, що захисники зупинилися і не перешкоджали йому. Звичайно, це негідний вчинок, але після цього вже вибачилися і головний тренер, і президент, і сам футболіст.

Не беруся судити, яким має бути покарання від УЄФА і чи буде воно взагалі. Але, вважаю, Луїс Адріанао сам покарав себе — його ім\’я не сходить з газетних шпальт, з усіх боків його критикують. Та й сам форвард розуміє, що підставив команду — «Шахтар» пройшов далі, втративши честь, — цитує Мелащенко «СЭ в Украине».

Погода