Новини - 15-03-2011, 10:03 - sasa 178

Олександр Васильєв – дворазовий чемпіон України

У Дніпропетровську завершилися зимові чемпіонати України з плавання серед дорослих та молоді, на яких наші земляки продовжили цьогорічну \”медальну\” традицію плавців Полтавщини.

Нагадаємо, що до цього спортсмени нашої області вже завойовували медалі на цьогорічних зимових юнацькому та юніорському чемпіонатах України. Найкраще серед полтавців виступив у Дніпропетровську Олександр Васильєв. Він завойовував медалі й серед молоді (1993-1994 рр. н.) і серед дорослих. Васильєв у фіналі \”А\” у плаванні на спині на дистанції 200 метрів фінішував другим (2 хвилини 04,45 секунди) – цей результат приніс полтавцю \”срібло\” серед дорослих і \”золото\” серед молоді. Також на спині на дистанції 100 метрів у фіналі \”А\” Васильєв фінішував на третьому місці (58,19 сек.), завоювавши \”бронзу\” серед дорослих і своє друге \”золото\” серед молоді. У фіналі \”А\” на 50 метрів на спині Васильєв фінішував четвертим, виборовши при цьому \”срібло\” серед молоді з часом (27,50 сек.). Але на цьому справа ще не була завершена. У дорослому фіналі \”А\” на 200-метрівці батерфляєм Олександр Васильєв фінішував на 7-му місці, завоювавши при цьому тепер уже й \”бронзу\” молодіжного чемпіонату (2:06.88). Тож в активі нашого земляка після його виступів у Дніпропетровську назбиралося 6 медалей: 2 – чемпіонату серед дорослих (1 срібна, 1 бронзова) і 4 – молодіжного чемпіонату (2 золоті, 1 срібна, 1 бронзова).

Ще двічі у Дніпропетровську наші земляки виступали у фіналах \”А\”. Найбільшу сенсацію створив полтавець Євген Ковш – він (1996 р. н.) виявився наймолодшим юніором, який зміг пробитися до найголовнішого фіналу на 100-метрівці брасом серед дорослих, в якому посів 8-е місце (1:05.94), а Марина Борисова також у фіналі \”А\” серед жінок на 200-метрівці батерфляєм була 8-ю (2:32.12). Крім того, наші земляки ще на 9-ти дистанціях виборювали право змагатися у фіналах \”Б\”: Євген Ковш (50 і 200 метрів брасом), Микола Сягайло (400 м комплексного плавання), Марина Надточій (50, 100 і 200 м брасом) та Ксенія Антонова (100, 200 м вільним стилем та 200 м комплексного плавання), повідомляє кореспондент \”ПС\” Ігор ЧЕРЧАТИЙ.