Інтерв'ю гравців, тренерів - 02-02-2013, 10:02 - sasa 28

Олексій Чичиков: \»Старт буде дуже важкий\»

Олексій Чичиков: \»Старт буде дуже важкий\»

Нападник біло-зелених переконаний в користі навантажень на навчально-тренувальних зборах і з оптимізмом дивиться на весняний старт сезону…

— У чому бачиш різницю першого і другого навчально-тренувальних зборів?
— На першому етапі зборів закладаються основи функціональної готовності, ведеться практично весь час робота без м\’ячів. Звичайно, всі люблять з м\’ячиком пововтузитися, але коли усвідомлюєш, що все це потрібно, і без цього ніяк, тоді навіть думки не допускаєш, щоб дати слабинку. Другий збір — робота на швидкість, витривалість та на техніку з м\’ячами. Вже веселіше. Кожен збір по-своєму важкий.

— Існує думка, нібито, перемоги в контрольних матчах зовсім не першочергове завдання, чи так це?
— Перемога — це завжди перемога. Її наявність, або відсутність завжди звертає на себе увагу, але головне, звичайно, вивести себе на той оптимальний рівень, який дозволить показувати якісний футбол в чемпіонаті. На зборах ніхто не запише три очки в таблицю, але у нас прагнення перемагати в кожній грі.

 — Чи складно відразу після відпустки набрати ігрову форму?
— Складно, чого приховувати. Адже ми майже місяць відпочивали. Хоча я і займався за індивідуальним планом, які нам роздали, все ж це не те, що зараз ми проходимо на зборах або під час підготовки до ігор у чемпіонаті. Кондиції набираємо поступово, щоб бути до березня у всеозброєнні.

— Який з зіграних контрольних матчів міг би відзначити, і чому?
— Всі поєдинки проходять на тлі великих навантажень. Так що, не став би виділяти якийсь із вже проведених. Що стосується мене особисто, намагаюся максимально корисно діяти в кожній грі.
 
— Місяць до старту сезону. Чого очікуєш від весняної частини чемпіонату?
— Судячи з нашого графіком, старт буде дуже важкий. Постараємося по максимум брати очки в кожній офіційній зустрічі.

Артем ЛОБАНОВ,

прес-служба ФК «Ворскла»

Погода