Аматори - 19-08-2012, 12:08 - sasa 147

\”Олімп\” за крок від Олімпу

Чемпіонат Полтавського району 15-й тур

Стартував тур ще у четвер у Розсошенцях, де у місцевому дербі зійшлися ФК “Розсошенці” та “Олімп”. Господарям вдалося відкрити рахунок у середині тайму. Навісну передачу влучним ударом замкнув Борсало. У другій половині на полі точилася рівна боротьба, з невеликою територіальною перевагою “Олімпу”. Проте вся небезпека закінчувалася на підступах до штрафного майданчика суперника. Вирішальною стала 61-а хвилина, коли Петро Ротань дальнім ударом вирішив перевірити пильність голкіпера, а Святослав Верхола виявився не готовим. М’яч сковзнув по руках кіпера і опустився за лінію воріт. Після цього перевага підопічних Олександра Капрана стала більш відчутною. За десять хвилин до закінчення гри Шпигун виводить свою команду вперед 2:1. Довершили розгром все той же Ротань та Передерій, які підбили остаточний підсумок матчу – 4:1. “Олімп” вперше в своїй історії переміг своїх земляків.

В іншому матчі, який повною мірою претендує на роль центрального у турі, зустрілися нинішній чемпіон “Атака” і “Гренада”. Для гостей гра розпочалася не зовсім вдало – господарі вже на другій хвилині зусиллями Черняка відкрили рахунок. Проте за п’ять хвилин “Атака” залишилася у меншості – за фол останньої надії поле залишив Карякін. Чисельною більшістю гості скористалися на 29-й хвилині, коли Омельченку вдалося зрівняти рахунок. Паритет у матчі тримався лише чотири хвилини. Касьян з пенальті знову виводить гожулян вперед – 2:1. Навіть, граючи вдесятьох, господарі змогли дотиснути суперника під завісу зустрічі. Спочатку голом відзначився Артем Швидкий, а за три хвилини до закінчення дубль оформив Касьян. Серед інших матчів слід відзначити виїзну перемогу “Факелу” над “Космосом” 3:0 та впевнені перемоги ДЮСШ і “Сокола”.

Атака (Гожули) – ФК Гренада (Микільське) – 4:1, Сокіл (Степне) – ТОВ Калашника (Калашники) – 4:1, Космос (Тахтаулове) –  Факел (Терешки) – 0:3, Дукла (Супрунівка) – Промінь (Ковалівка) – 2:2, ДЮСШ (Розсошенці) – Динамо (Божківське) – 5:1, ФК Розсошенці – Олімп (Розсошенці) – 1:4.