Матчі - 02-10-2016, 09:10 - Націоналіст 25

«Олімпік» уперше перемагає в Полтаві

«Олімпік» уперше перемагає в Полтаві

Напередодні гри з «Олімпіком» було зрозуміло, що легкої прогулянки «Ворсклі» очікувати не варто. Після не досить упевненого старту команда Романа Санжара набрала пристойний хід і явно їхала в Полтаву за очками.

 

«Ворскла» ж продовжує боротися не тільки з суперником, а й з проблемами нефутбольного плану, про які в черговий раз перед матчем нагадав Олексій Дитятьєв.

 

Василь Сачко вирішив дещо освіжити напад і з перших хвилин на вістрі атаки «Ворскли» з’явився Артур Загорулько. Це був перший вихід гравця в основі і реалізуй він хоча б один із своїх моментів, то рішення тренера однозначно можна було вважати вдалим. Але Артур спочатку не зміг покарати за необережну гру захисника гостей, пробивши з близької відстані прямо в Махарадзе, а потім не реалізував чистий вихід сам на сам. Форвард ворсклян усе зробив добре: уник офсайду, отримав передачу і на швидкості наближався до воріт. Але завершальний удар у Загорулька явно не вийшов – м’яч прилетів просто до рук Махарадзе.

 

«Олімпік» не відсиджувався в обороні й теж мав свої нагоди. Більшість з них виникали після стандартних положень, але Непогодов грав впевнено. Втім і він був безсилим на 40-й хвилині. Як реалізовувати виходи сам на сам Загорульку дуже яскраво продемонстрував Гринь – 0:1. Повтор показав, що гравець «Олімпіка» в момент передачі знаходився в положенні «поза грою», але боковий арбітр прапорця не підняв.

 

«Ворсклу» не знітив такий розвиток подій і вона змогла відігратися ще до перерви. Важливий гол забив Чеснаков. На 45-й хвилині ворскляни втілили у взяття воріт домашню заготовку розіграшу кутового.

 

Другий тайм проходив за переваги «Ворскли». Полтавці частіше гостювали на половині поля гостей, а в одному з моментів навіть претендували на пенальті. Але Дердо вирішив, що падіння Кобахідзе тягне лише на жовту картку за симуляцію. Хороший момент мав і Дитятьєв. Його удар головою після подачі кутового прийшовся прямо в Махарадзе.

 

«Олімпік» вперто чекав свого шансу на контратаку й таки дочекався. На 83-й хвилині гості зразково вийшли зі своєї половини поля після виконання ворсклянами стандарту. Гринь перевів м’яча на лівий фланг, а Лисенко зробив хорошу скидку в центр штрафного майданчика. Здавалося б, що Непогодов ліквідував небезпеку після удару Дороніна, але захисники не змогли підстрахувати свого воротаря. Шестаков добивав м’яча уже в порожні ворота. Навіть якби Сергій і промахнувся, то момент для «Ворскли» все одно не закінчився б. За мить до цього було порушення правил і Дердо був готовий вказати на «позначку».

 

До кінця матчу з урахуванням доданого часу залишалося ще 12 хвилин. Але здобути бодай очко «Ворскла» не зуміла. Полтавцям постійно бракувало точності в завершенні атаки. Останню нагоду врятувати гру змарнував Бартулович. Младен намагався поцілити в ліву від воротаря «дев’ятку» зі штрафного. Трохи вище.

 

Якщо дивитися на співвідношення кількості небезпечних моментів і характер гри, то полтавці на програш, скоріш за все, не заслужили. Але логіки, як відомо, в футболі шукати не варто. «Ворскла» зазнає третьої поразки поспіль і тепер відстає від шостого місця вже на чотири очки.

 

Олександр Данник  

Погода