Кубок Полтавщини - 11-07-2015, 09:07 - sasa 310

Олімпія \”вибиває\” Рокиту, а Ворскла – Гадяч

На футбольних полях Полтавщини сьогодні були зіграні шість матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубка області.

«Псел» (Гадяч) – ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) 0:3

У юних ворсклян голи забвали: Богдан Скиба, Максим Яременко і Юрій Мороз.

ФК «Рокита» – «Олімпія» (Савинці) 0:2

Безумовно, центральний матч 1/8 фіналу завершився перемогою підопічних Віктора Гришка. В цілому була гра рівною, але на початку другого тайму гості примудрилися за одну хвилину забити два м’ячі! Їх авторами стали Владислав Рудченко і Юрій Богиня. Переможний рахунок для олімпійців 2:0 дотримався до фінального свистка.

«Світанок» (Заріг) – «Фламінго» (Комсомольськ) 1:3

Досвід і футбольна сила гостей далася взнаки – 3:1 на користь «Фламінго». У переможців голами відзначилися Андрій Новіков, Олексій Топор і Антон Кухта. У Світанка гол престижу на рахунку Олександра Маслака.

«Фортуна» (Кейбалівка) – «Чайка» (Дейкалівка) 3:2

Спочатку господарі перемагали «Чайку» з великим рахунком 3:0. Два м’ячі забив Олександр Семенов і один Олександр Остроушко. Але, зі слів наставника пирятинців Миколи Бурого, після його невдалих замін гості змогли забити два м’ячі у ворота господарів. Голи провели Андрій Кальченко і Віталій Жмурко. З таким рахунком і завершилося це цікаве кубкове протистояння.

«Вікторія» (Первозванівка) – ФК «Лубни» 1:4

У переможців два голи провів Сергій Місюра і по одному разу відзначилися  Микита Бакланов і Сергій Сергієнко.

«Динамо» (Решетилівка) – «Колос» (Кобеляки) +:- (неявка Колоса)

Ще два поєдинки 1/8 фіналу – «Дукат» (Селещина) – «Стандарт» (Нові Санжари) і «Зеніт» (Лубни) – ФК «Глобине» відбудуться завтра, 12 липня: