Новини - 30-12-2010, 04:12 - sasa 157

Оптимізм фахівців та спеціалістів

Головним підсумком юнацького чемпіонату України з плавання на \”короткій\” воді (у 25-метровому басейні), який завершився в Євпаторії, став оптимізм фахівців та спеціалістів плавання Полтавщини.

Адже в Євпаторії наші юні плавці виступили напрочуд успішно. Серед своїх ровесників – майбутніх зірок українського плавання – вони завоювали 4 медалі (3 срібні і 1 бронзову) і ще 14 разів уходили до десятки кращих. Давно вже так по-колективному міцно і згуртовано не виступали наші юнаки на \”голубих\” доріжках на національному рівні. А конкуренція у цьогорічному юнацькому чемпіонаті була дуже великою – на окремих дистанція змагалися понад півтори сотні учасників з усіх областей України.
Порадувало й те, що наші земляки виборювали медалі у різних стилях плавання. Двічі срібним призером чемпіонату став полтавець Євген Ковш: на 50-метрівці брасом – 29,97 секунди (він програв чемпіону – дніпропетровцю Денису Барабашу лише 0,1 сек.) і на 100-метрівці брасом (тут його відставання від Барабаша було ще меншим – тільки 0,08 сек.). Третю срібну медаль принесла Полтавщині Лілія Ходня, яка на 100-метрівці вільним стилем показала, для свого 13-річного віку, чудовий результат – 1 хвилина 01,92 секунди. На цій дистанції полтавка випередила майже дві сотні своїх суперниць! Бронзову медаль на 100-метрівці плавання на спині завоював Сергій Лаптєв – 1 хвилина 01,42 секунди.

Крім того в активі наших юних земляків були ще такі місця у чільних десятках: четверте – Сергій Лаптєв (50 м, на спині); п\’яті – С. Лаптєв (200 м, на спині) і Лілія Ходня (50 м, вільний стиль); сьомі – Микола Сягайло (1500 м, вільний стиль), Є. Ковш (200 м, брас) і С. Лаптєв (50 м, батерфляй); восьмі – М. Сягайло (400 м, вільний стиль) і Катерина Мороз (50 м, на спині); дев\’яті – К. Мороз (100 м, на спині) і Вікторія Солнцева (100 м, брас); десяті – Анастасія Мєшкова (400 м, комплексне плавання), Л. Ходня (400 м, вільний стиль) і двічі В. Солнцева (50 і 200 м, брас).