Інтерв'ю гравців, тренерів - 29-01-2013, 04:01 - sasa 21

Панайотіс Лагос: \»Можу зіграти на будь-якій позиції, крім воротаря\»

Панайотіс Лагос: \»Можу зіграти на будь-якій позиції, крім воротаря\»

Грецький легіонер «Ворскли» Панайотіс Лагос дав своє перше інтерв\’ю в якості гравця полтавської команди.

— Панайотіс, як виник варіант із переходом у «Ворсклу»?
— Мій менеджер і адвокат запропонували приїхати сюди, на тренувальний збір «Ворскли». Я познайомився з тренером, із хлопцями. Вони всі дуже дружно до мене поставилися, як справжня сім\’я. Радий, що мені вдалося укласти контракт.

— Ви до цього вже бували в Україні?
— Я приїжджав у вашу країну зі своєю молодіжною збірною. А коли вже вирішив приїхати на оглядини до «Ворскли», уважно вивчив в інтернеті інформацію про команду. Знаю, що «Ворскла» виграла Національний кубок, грала в Лізі Європи і Кубку УЄФА. Також знаю з інтернету, що Полтава — гарне і найекологічно чисте місто в Україні.

— Але ж в Україні холодніше, ніж в Греції?
— Це не проблема. Всі ж люди, і кожен страждає від холоду однаково. Погода для всіх одна.

 

— Панайотіс, Ви давно граєте у футбол, у вас велика кар\’єра, але виступали всього за дві команди …
— Я почав свій шлях у професійному футболі в 16,5 років. Моя перша команда — «Іракліс» з грецького міста Салоніки, звідки я родом. Грав там чотири роки, і мені дуже подобалося. Останній рік я виступав із «Іраклісом» в Кубку УЄФА. Однак після цього вирішив змінити клуб, і перейшов в «АЕК». Грати в цій Афінської команді — було моєю мрією з шести років. Я великий шанувальник «АЕКа». З цим клубом мені вдалося завоювати Кубок Греції. Від цього періоду в кар\’єрі у мене залишилися теплі спогади.

— Ви були капітаном «АЕКа», чому ж зважилися на перехід?
— Тому що у нас було занадто багато проблем в клубі, я не бачив більше перспектив у «АЕКе».

— Фінансові проблеми?
— Не тільки, було багато різних негараздів. Хоча фінансові проблеми теж не давали спокою. Я просто не міг вже дивитися на той «АЕК», яким він став зараз. Повірте, це було дуже складно для мене. Перш за все, з поваги до себе, я покинув клуб.

— Які основні відмінності між тренувальним процесом «АЕКа» і «Ворскли»?
— У Греції у нас дуже важкі тренування, але тут я побачив, що команда багато і швидко бігає. Багато кілометрів, і у високому темпі. Що ж, значить, мені потрібно підтягнути свій рівень до товаришів по команді.

— Із Сергієм Свистуном вже спілкувалися? На якій позиції в команді він Вас бачить?
— Так, він запитав мене, де я ще можу зіграти. Я сказав, що скрізь, крім як у воротах (сміється). У «АЕКу» я грав на обох флангах у захисті та півзахисті, а також в центрі. З позицією на полі проблем не буде. Де скажуть — там і зіграю.

— У «Ворсклі» Ви, можливо, будете покликані замінити Євгена Селіна на лівому фланзі захисту…
— Селін — хороший гравець, раз перейшов у київське «Динамо». Крім того, він гравець збірної України. Але мене ж теж викликають на ігри національної збірної Греції (у Панайотіса 10 ігор за головну команду країни — авт.). Хоча, як я зрозумів, у «Ворсклі» мені належить грати по всьому флангу, не тільки в захисті. Це дуже підходить під мій стиль гри.

— Чого чекаєте від нового етапу в кар\’єрі?
— Для мене це — нове життя, адже до цього я не грав закордоном. Я постараюся проявити себе, показати в іншій країні, що грецькі гравці — відмінні футболісти. Постараюся завоювати довіру українських уболівальників. А для початку потрібно завоювати довіру тренерського штабу «Ворскли».

 

Прес-служба ФК \»Ворскла\»

Погода