Останні новини - 20-05-2013, 07:05 - sasa 26

Павлов офіційно вибачився перед Свистуном

Микола Павлов

Після матчу з луганською Зорею наставник Іллічівця Микола Павлов приніс свої офіційні вибачення за те, що після матчу 25-го туру з Ворсклою не потиснув руку наставнику полтавської команди Сергію Свистуну.

«Я повинен вибачитися! Мене покарали штрафом за те, що я не потиснув руку своєму колезі, і ми написали листа, в якому сказали, що буде достатньо моїх публічних вибачень за те, що я так вчинив. Найголовніше, що я потиснув руку і відразу ж побіг до роздягальні. До цього відносини з Ворсклою були напружені протягом 10 місяців. І, мабуть, мій моральний і фізичний стан був настільки емоційним, що я не стримався і побіг до роздягальні привітати футболістів.

Ми грали перший тайм з Ворсклою гірше, ніж з «Зорею». Але потім ми переламали ситуацію. І емоційний стан будь-якої людини після перемоги, напевно, можна порівняти з тим, коли людина знаходиться під напругою.

Я прошу вибачення у тих, хто працює в Контрольно-дисциплінарному комітеті за те, що не стримався і сказав у їхню адресу щось неприємне, але це були емоції», — повідомляє прес-служба Іллічівця.

Нагадаємо, що після матчу 25-го туру з Ворсклою Микола Павлов не потиснув руку наставнику полтавської команди Сергію Свистуну. За порушення регламенту КДК оштрафував наставника Іллічівця на 5 тисяч гривень.

Погода