Останні новини - 13-01-2015, 04:01 - sasa 32

Павлов переглядає гравців Ворскли. Серед них є і Пісоцький

Микола Павлов

Колишній головний тренер ворсклян Микола Павлов в Маріуполі, схоже, збирає команду з тих футболістів, які з різних причин не підійшли ворсклянам.

Збори з Іллічівцем почали 11 потенційних новачків, серед яких одразу троє недавніх ворсклян — Сергій Вовкодав, який грав останнім часом в оренді у друголіговому Кремені (зарплату гравцеві платила Ворскла), Олександр Матвєєв та Євген Пісоцький, який загадковим чином одного дня в Полтаві з’явившись, таким же загадковим чином з клубу і зник. Ворскла про розрив контракту з Пісоцький ніколи і ніде не повідомляла, керівники клубу і тренерський штаб команди або уникали розмов на цю тему, або говорили про Пісоцький побіжно, — пише Полтавщина-Спорт. Однак факт залишається фактом — футболіст Євген Пісоцький в ролі вільного агента буде доводити свою профпридатність Миколі Павлову.

Нагадаю, що 16 травня 2014 головний тренер Ворскли Василь Сачко оголосив про підписання 27-річного Євгена Пісоцького. За наступні півроку півзахисник, який до цього, в Запоріжжі вважався одним з провідних футболістів, у складі Ворскли на поле в офіційних матчах не з\’явився жодного разу — ні в основі, ні за дубль. Можливо, сам Євген згодом розповість про час, проведений в Полтаві і про загадкові обставини, що не дозволили йому заграти в команді Сачка.

Погода