Міні-футбол - 07-04-2010, 11:04 - 213
Перемогли Велика Багачка та Кобеляки
![Перемогли Велика Багачка та Кобеляки](http://fcvorskla.com.ua/wp-content/themes/fc-vorskla-2/compiled/assets/images/vk_gray.jpg)
Полтавське обласне управління фізичного виховання та спорту провело змагання серед ДЮСШ з міні-футболу.
У фінальному турнірі серед юнаків, який пройшов у Гребінці, перемогли хлопці з ДЮСШ (Велика Багачка). На другому місці – команда Гадяча, на третьому – Карлівки. У фінальному турнірі серед дівчат, який пройшов у Кобеляках, перемогли дівчата з ДЮСШ (Кобеляки). Срібними призерами змагань стала команда ДЮСШ (Гадяч), бронзовим – ДЮСШ (Велика Багачка), інформує кореспондент \”ПС\” Автанділ ПОТІДЗЕ.
Полтава
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від sinoptik.ua