Новини - 14-12-2010, 06:12 - sasa 47

Перші медалі

Перші медалі

У Лубнах у спортзалі ЗНЗ № 10 відбулось велике спортивне свято – відкрита міська першість з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 1998 року народження та молодших.

Змагання були присвячені Дню Збройних сил України. Всіх присутніх привітав зі святом місцевий вокально-інструментальний ансамбль «Барви». А далі були самі змагання, які показали неабияке бажання юнаків і дівчат займатися вільною боротьбою та перемагати на різноманітних турнірах. За підсумками цікавих борцівських баталій переможцями стали юні лубенці, яких представляли відомі тренери. У вихованців тренера районної ДЮСШ «Колос» перші місця посіли Іван Кравченко (вага до 29 кг), Дмитро Роменський (до 45 кг) та Вадим Дейнека (до 60 кг).

Серед підопічних тренера Сергія Кривошеї з Лубенської ДЮСШ не було рівних у своїх вагових категоріях Валентині Петренко (до 26 кг), Андрію Христичу (до 50 кг), Олегу Довгію (до 32 кг), Володимиру Бондарю (до 45 кг) та Ірині Хоменко (до 38 кг). Також найкращими стали учні ДЮСШ Олександр Цимбаленко (до 32 кг) і Євген Мороз (до 39 кг).

Продовжуючи тему повідомимо, що на міжнародному турнірі з вільної боротьби серед юнаків і дівчат (1994-1995 роки народження) у Куп’янську Харківської області лубенець Сергій Горевий у вазі до 59 кг виборов срібну нагороду. Готував спортсмена до змагань тренер Лубенської ДЮСШ Сергій Кривошея.

Погода