Аматори - 27-03-2011, 09:03 - sasa 36

Перша нічия року

Перша нічия року

За тиждень «Кубком відкриття» офіційно розпочнеться футбольний сезон в Кобеляцькому районі.

Чим часом команди району продовжуюсь свою підготовку до нового сезону. Не став виключенням і кобеляцький «Будекспрес». У суботу, 26 березня «будівельники» на місцевому стадіоні села Кунівка зіграли першу свою гру в новому році. Суперниками кобелячан стали футболісти новоствореного футбольного клубу «Урожай» з Мідянівки.

Мідянівський колектив цього року дебютує в розіграші футбольної  першості Кобеляччини серед команд ІІ ліги (за новою системою змагань  18 команд будуть розділені на 2 зони по 9 команд. По закінченню групового етапу між командами будуть зіграні стикові матчі за визначення підсумкових місць в турнірній таблиці), тому до зустрічі з тепер вже першоліговою командою  ( за підсумками попереднього розіграшу першості ІІ ліги «Будекспрес» став переможцем) мідянівчани підійшли з бойовим настоєм.

Родзинкою зустрічі повинна була стати протистояння колишнього капітана кобелячан Валентина Ломакова зі своєю колишньою командою. Нагадую, що в зимове міжсезоння ціла група колишніх «будівельників» — Валентин Ломаков, Констянтин Левченко, Владислав Пивовар , Сергій Кісіль та Володимир Іщенко вирішили виступати за команду рідного села. Хлопцям випав шанс дебютувати за новий колектив…проти своєї колишньої команди.

У кобелячан новачків поки що лише два. Синьо-блакитну форму «будівельників» в поточному матчі вперше одягли гравець головної команди району – «Колоса» — Олег Бажан та молодий перспективний півзахисник Олександр Калитка.

Сам матч пройшов в безкомпромісній грі. Команди весь матч експериментували зі своїми складами, тому доволі часто були помилки в передачах. Сама гра закінчилася бойовою нічиєю 3:3. За будівельників забивали Олег Галаган (двічі) та Олександр Явтушенко, а за «Урожай» відзначилися брати Ломакови та Сергій Кісіль.

В адміністративному приміщенні районного стадіону «Колос» відбулося зібрання представників футбольних команд району ВФСТ «Колос».
За підсумками зборів було вирішено, що:

*«Будекспрес» (Кобеляки) як переможець розіграшу першості Кобеляцького району з футболу серед команд ІІ ліги сезону 2010 року в поточному році буде грати в І лізі (команда з села Радянське, яка за підсумками цієї ж першості зайняла друге місце, відмовилася від участі в цьогорічному розіграші першої ліги);

*Команда із Жуків та «Дніпро» (Світлогірськ) відправляються до ІІ ліги;

*Цього року в розіграші ІІ ліги відбудуться зміни. 18 команд будуть розділені на 2 зони по 9 команд. По закінченню групового етапу між командами будуть зіграні стикові матчі за визначення підсумкових місць в турнірній таблиці;

*В 1 лізі братимуть участь 12 команд;

*До контрольно-дисциплінарного комітету вибрано 3 члена – Горгола, Письмак та Онищенко;

*Колектив із Дриженої Греблі буде брати участь в розіграші Ліги Чемпіонів Полтавщини сезону 2011 року.

Окрім цього відбулося жеребкування \»Кубку відкриття футбольного сезону – 2011» (25 команд) та Кубку Кобеляччини.

 

Олег ДУБИНА

Погода