Останні новини - 29-06-2013, 09:06 - sasa 38

Перша нічия словенських зборів

Перша нічия словенських зборів

Ворскла – Славен Белупо (Хорватія) – 3:3
Міщенко 36, Кривошеєнко 66, Будник 85-пен.
Ворскла (1 тайм): Непогодов (Ткаченко, 30), Пердута, Даллку, Курилов, Сапай, Громов, Маркоскі, Дедечко, Міщенко, Сілюк, Янузі (Баранник, 31).
Ворскла (2 тайм): Ткаченко (Казаков, 60), Лагос, Матвєєв, Чеснаков, Бацула, Ребенок, Скляр, Баранник (Рябушко, 61), Кривошеєнко, Будник, форвард на перегляді.

У третьому матчі словенського збору команда Василя Сачка зіграла внічию з хорватським Славен Белупо, який за підсумками минулого чемпіонату Хорватії фінішував восьмим. Це перша нічия Ворскли на літніх зборах. Нагадуємо, що попередні два матчі біло-зелені програли

Першими рахунок відкрили хорвати. Спочатку відзначився Деян Главіца. Через три хвилини його подвоїв Петар Филипович. Вдало втікши в контратаку на 36-й хвилині, ворскляни рахунок скоротили. Мети досяг удар Олега Міщенко. Правда, через три хвилини розрив у рахунку знову був два м\’ячі. Матеас Деліч скористався плутаниною в обороні «Ворскли» – 1:3.

У другому таймі у ворсклян вийшов вже інший склад, який зміг зрівняти рахунок. На 66-й хвилині, здорово, в один дотик Кривошеєнко замкнув передачу з лівого краю від Ребенка. А за п\’ять хвилин до кінця зустрічі Ворскла подавала кутовий, рукою в межах штрафного майданчика зіграв хтось із футболістів Славена, арбітр, не вагаючись, призначив 11-метровий. Будник бездоганно реалізував покарання ― 3:3, – повідомляє прес-служба ворсклян.

Наступний контрольний поєдинок полтавська Ворскла проведе завтра, 30 червня, проти словенського Рудара з міста Веленє.

Погода