Гандбол - 25-09-2009, 09:09 - sasa 194

Перша перемога \”Динамо\”

«Динамо-Полтава» – «Шахтар-Академія» 35:25 (16:14)

Чемпіонат України. Суперліга. Чоловіки. 4 тур. 25 вересня. Полтава. Спорткомплекс «Динамо»

«Динамо-Полтава»: Дайментов, Панченко, Крилов, Луценко, Занімонець,
Доленко, Горський, Грязнов, Бацман, Бондал, Коваленко, Румянцев,
Серенко.

«Шахтар-Академія»: Ля шевський, Бабаш, Михальченко, Лепіш, Федан, Чичикало, Лунєв, Яндола, Турочек, Басараб, Шарко.

Семиметрові: 5/4 – 6/3. Штрафний час: 6 – 6. Дискваліфікація: Бабаш
Впевненою перемогою господарів завершився календарний матч чемпіонату України з гандболу між «Динамо-Полтава» та донецьким «Шахтарем-Академією». Рахунок гри – 35:25.

Після трьох поразок на старті чемпіонату полтавські динамівці мали конче перемагати – і зробили це дуже впевнено. Хоча з початку, вже до 4 хвилини, примудрилися пропустити три «сухих» м’ячі, та потім рахунок зрівняли, а під кінець першої половини вийшли вперед з відривом у 2 очки. Першу перевагу забезпечили Бондал і Румянцев. На останньому рубежі впевнено діяв Михайло Дайментов, відбивши два 7-метрових удари. Перші сім хвилин другого тайму стали катастрофічними для гостей: вони пропустили 6 м’ячів, закинувши тільки два. Знову семиметровий взяв Дайментов. Незважаючи на солідний відрив, «Шахтар-Академія» чіплялися за кожен м’яч, а фізичну втому компенсували жорсткою грою: за другу половину гри арбітри 5 разів вилучали донеччан на 2 хвилини, призначили три семиметрових і дискваліфікували до кінця поєдинку Сергія Бабаша. Під кінець гості зовсім розслабилися, пропустивши передостанній гол від Коваленка від самих воріт полтавців. Підсумок гри – 35:25 на користь «Динамо-Полтава».