Аматори - 11-06-2012, 09:06 - sasa 167

Перша втрата \”Атаки\”

У четвертому турі першої очкової втрати зазнав діючий чемпіон району “Атака-Автотранс”.

Гожуляни третій рік поспіль не можуть на виїзді переграти микільську “Гренаду”. Ось і цього разу команда Валентина Горбаньова взяла лише один пункт. Рахунок у матчі відкрили господарі поля. Свій черговий м’яч забив Олексій Омельченко. Але гожулянам вдалося не лише відігратися, а й вийти вперед -1:2. Проте втримати переможний рахунок “Атаці” завадив точний удар все того ж Омельченка. У підсумку бойова нічия 2:2.

З таким самим рахунком завершився матч у Розсошенцях, де “Олімп” приймав земляків з ФК “Розсошенці”. Всі голи були забиті у другому таймі. На 62-й хвилині Богдан Мелешко, пройшовши лівим флангом, зробив простріл у воротарський майданчик, де у боротьбі з захисниками Шпигун проштовхнув мяч у сітку. Проходить ще шість хвилин і рахунок стає 2:0. Зоря зробив подачу з правого флангу, а на дальній стійці ніким не прикритий Мелешко зльоту увігнав шкіряну куля в сітку. Одразу розсошанам вдалося один гол відквитати – Свириденко зробив довгу діагональ на ворота суперника, Остапенко в дотик скинув м’яч під удар, а Вячеслав Марусич, який кількома хвилинами раніше з’явився на полі, відправив м’яч у дальный кут. Здавалося, що матч завершиться перемогою “Олімпа”, проте вже в компенсований арбітром час Олег Глібко опинився на газоні в межах штрафного майданчика суперника – пенальті. Сам постраждалий його й реалізував – 2:2.

Після невдалого старту набирає ходи супрунівська “Дукла”. Чергові три пункти команда Анатолія Манжоса здобула в Ковалівці. Ще до перерви гості двічі святкували взяття воріт. Спочатку на 23-й хвилині Сірик зрізав м’яч у власні ворота, а за пять хвилин до перерви Підварчан подвоїв перевагу своєї команди. В дебюті другої половини господарі зусиллями Васильченка один гол відіграли. Повторити подвиг попереднього матчу ковалівцям не вдалося. Шаповал після швидкої контратаки знову зробив перевагу своє команди в два м’ячі. Підсолодити гіркоту поразки “Промінь” зміг за дві хвилини до закінчення матчу, коли Глазунов реалізував пенальті.

Серед інших результатів треба відзначити впевнені виїздні перемоги “Космосу” та ДЮСШ. Останні завдяки покеру Рудика розібралися з божківським “Динамо” 4:1.

1 ліга

Олімп (Розсошенці) – ФК Розсошенці – 2:2, Гренада (Микільське) – Атака-Автотранс (Гожули) – 2:2, ТОВ Калашника (Калашники) – Сокіл (Степне) – 2:6, Факел (Терешки) – Космос (Тахтаулове) – 1:4, Промінь (Ковалівка) – Дукла (Супрунівка) – 2:3, Динамо (Божківське) – ДЮСШ (Розсошенці) – 1:4. Перенесений матч 3-го туру ФК Розсошенці – Гренада (Микільське) – 5:1