«Лохвиця» – «Харчовик» (Червонозаводське) – 2:1 (1:1)

«Рокита» – «Авангард» (Яреськи) – 4:1 (7:0)

«Металіст» (Хорол) – «Атлант» (Семенівка) – 3:2 (0:2)

«Шишаки» – «Зоря» (Гоголеве) – 1:2 (0:1)

«Че-Ка» (Піщане) – «Глобине» – 0:3 (3:3)
Смаков – 2, Данилейко

«Олімпія» (Оржиця) – «Катюша» (Тополеве) – 1:1 (0:3)
Данильченко – Букша-пен.

У 8 турі чергову перемогу здобув «Металіст» з Хоролу. Вдома був здоланий «Атлант» із Семенівки – 3:2. Несподівано з великим рахунком 0:3 «Че-Ка» вдома поступився гостям з «Глобиного». В Оржиці перше очко здобула місцева «Олімпія».

Також відбулися два дербі – шишацьке та лохвицьке. В Шишаках перемогу здобули гості з Гоголевого – 2:1. Такий же рахунок був зафіксований і в  Лохвиці, але на користь господарів. Усі м`ячі в матчі були забиті з пенальті. В першій половині зустрічі гол забив Костянтин Кононенко. В другому таймі господарі протягом трьох хвилин реалізували два одинадцятиметрових. Двічі влучно пробив Андрій Левада. Як не намагався зрівняти рахунок «Харчовик», але в них нічого не виходило. Навіть граючи останні 15 хвилин в більшості (було вилучено Олександра Кривка – цікаво, що це вже друга червона картка гравця в останніх п’яти матчах) більше шансів забити мали лохвиччани.