Зіграний останній тур відкритої першості міста Полтави з хокею.

ХК Космос – ХК Полтава-2 – 8:2
(Демеля-4, К.Нижниченко, Є.Нижниченко, Кисельов-2 – Нагорний, Микитенко)

ХК Кременчук – Старт (Стасі) – 10:2
(Десятников, Олійник-2, Яцуха, Мазур-2, Сердюк, Лозовський-2, Рижков – Конопльов, Василь Смутко)

Єдиною радістю для хокеїстів зі Стасів стало те, що саме вони відкрили рахунок у матчі. Надалі ж хід гри повністю контролювали кременчужани, які й здобули більш ніж переконливу перемогу.

Кремінь (Кременчук) – ХК Полтава-1 – 4:3
(Булах, Папушин, Лисун, Озеров – Дружинін, Махмудов, Єрмоленко)

Найцікавішим матчем останнього туру стала очна дуель “Кременя” та ХК “Полтави-1” за друге місце. Полтавчан влаштовувала і поразка по булітах, а кременчужанам потрібна була лише перемога, причому в основний час. Саме гості рахунок і відкрили у кінці першого періоду. Але за лічені секунди до свистка на перерву рівновагу відновив полтавець Єрмоленко. У другому періоді знову вперед виходять кременчужани. На це полтавчани відповіли влучним кидком Махмудова. Проте на другу перерву команди пішли за рахунку 3:2 на користь “Кременя”. В останній двадцятип’ятихвилинці команди обмінялися шайбами і перемогу у матчі святкувала команда з Кременчука.

6 0 0 6 0 20-83 0

Пер – перемоги, Пер(б) – перемоги по булітах, Пор – поразки, Пор(б) – поразки по булітах.

За результатами першості було виявлено четвірку команд, яка поведе боротьбу за Кубок мера. Це кременчуцькі ХК “Кременчук” та “Кремінь” та представники обласного центру – ХК “Полтава-1” та ХК “Космос”. Півфінальні ігри відбудуться наступного вівторка 21 грудня. Початок о 19 годині. Місце проведення каток у парку Перемога.