Аматори - 18-06-2013, 02:06 - sasa 23

Покер Бабенка і 11 забитих голів

Покер Бабенка і 11 забитих голів

Третій тур чемпіонату Лубенського району з футболу став одним із найрезультативніших за останні роки. У ворота суперників було забито 28 м’ячів, з яких 11 побачили уболівальники у Калайдинцях, де місцевий Зеніт приймав Орбіту з Вищого Булатця.

Як повідомив суддя районних змагань Віталій Куліш, за калайдинцівський Зеніт чотири м’ячі забив Сергій Бабенко, по два – Сергій Гайдук і Євген Ігнатенко, і по одному разу відзначилися голами Володимир Соколовський, Євген Коваленко, Андрій Онищенко. Господарі перемогли з рахунком 11:0.

Команда Вікторія з Левко-Ромодана перемогла 1:0 новооріхівський Кристал завдяки влучному удару Олексія Моршни. У Засуллі місцева Сула легко розправилася з хорошківським Вимпелом — 6:0 на користь господарів, в яких забивали Владислав Нестеренко, Олег Німич, Роман Романенко, Олексій Артеменко, Ігор Копаніцин (два).

Результати інших матчів третього туру: Скіф (Войниха) – Колос (Тарандинці) — 7:1, ФК Кснятин (Снітин) – ФК Ісківці — +:-, Сталь (Ждани) – ФК Литвяки — 1:2. Команда Сервісагро-Полтава (Остапівка) була вільна від ігор. Наразі лідирують Сула, Скіф та Зеніт.

Юрій КЛИМЧЕНКО

Погода