Новини - 15-11-2015, 11:11 - sasa 226

Полтавці завоювали \”срібло\” і \”бронзу\” чемпіонату України з кросу серед жінок і чоловіків

14 листопада в Луцьку у другий день проведення чемпіонату України з легкоатлетичного кросу представники збірної Полтавщини завоювали ще 2 медалі.

У першості серед жінок-молоді наша землячка 20-річна Валерія Зіненко завоювала срібну медаль на дистанції кросу 6 км з результатом -21 хвилина 47 секунд. Валерія лише 1 секунду програла чемпіонці – Наталії Стребковій (Тернопільська обл.), яка фінішувала з часом – 21 хвилина 46 секунд. Тут серед 15-ти учасниць лише дві перші – чемпіонка і срібна призерка – змогли здолати дистанцію 6 км швидше за 22 хвилини.

В останньому виді особистої програми чемпіонату України з кросу – першості серед чоловіків на дистанції 10 км полтавець Руслан Савчук завоював бронзову медаль з результатом – 30 хвилин 57 секунд. Нашого земляка випередили тільки чемпіон – Дмитро Лашин із Київщини (30:46) та Василь Коваль із Житомирської області (30:52). Тут – серед 20 учасників – тільки трьом призерами пощастило фінішувати з результатами, швидшими за 31 хвилину. Ще один представник Полтавщини – Микола Юхимчук у першості серед чоловіків на 10-кілометровій кросовій дистанції посів високе 5-е місце (31 хвилина 32 секунди).

Нагадаємо, що першого дня у Луцьку бронзову медаль чемпіонату України з кросу завоювала наша земляка Валентина Кузьома – серед дівчат (до 17 років) на дистанції 2 км.