- 21-09-2015, 02:09 - sasa 195

Полтавці завоювали \”срібло\” і \”бронзу\” міжнародного забігу у Польщі

Наші земляки Микола Юхимчук (Полтавська-Волинська обл.) і Руслан Савчук блискуче виступили у місті Олесниця (Польща), де відбувся ХХХІ  міжнародний Меморіал Богуслава Псуйки з вуличного бігу на 10 км, в якому серед еліти змагалися 186 учасників з багатьох країн.

Через тиждень після \”срібла\” міжнародного напівмарафону Volkswagen Minsk Half Marathon у Мінську (Білорусь), Микола Юхимчук у Польщі – у місті Олесниця – завоював \”срібло\” ХХХІ міжнародного Меморіалу Богуслава Псуйки з вуличного бігу на 10 км з результатом – 30 хвилин 59 секунд. А полтавець Руслан Савчук став бронзовим призером – 31 хвилина 00 секунди, з відставанням від свого земляка лише на 1 секунду.

\"ПолтавціСрібна медаль Миколи Юхимчука / Фото wksolesniczanka.pl

В Олесниці явним лідером з бігу на 10 км був представник Африки – Роберт Мбіті (Кенія), який виграв забіг з результатом – 29 хвилин 51 секунда. На 4-му місці фінішував господар турніру – представник Польщі Бартоломей Стажняк (32:10).