Волейбол - 31-08-2016, 10:08 - Націоналіст 45

\”Полтавчанка\” повертається до вищої ліги

\”Полтавчанка\” повертається до вищої ліги

В чемпіонаті України у вищій лізі візьмуть участь 8 команд. Про це прес-службі повідомив голова Директората ФВУ Андрій Льопа.

 

Серед учасників: «Харків’янка» (Харків), «Полтавчанка» (Полтава), «Перемога» (Київ), «Хімфармінвест» (Київ), збірна України серед глухих під «Інваспорт» (Київ), ЛДУФК-СКІФ-«Спартак» (Львів), «Запоріжжя» та «Новатор-2» (Хмельницький).

 

На першому етапі команди буду розділені на дві групи і зіграють по одному матчу між собою. В першому турі буде зіграний одноколовий турнір в кожній з груп, в наступних двох турах будуть зіграні тури за схемою «2 на 2».

 

На другому етапі команди, які посіли 1-4-е місця, зіграють два кола в два тури. Другий етап команди розпочнуть з бонусними очками, відповідно зайнятим місцям: 1-е місце – 3 очки, 2-е – 2 і так далі. Перший тур приймає команда, яка посіла друге місце на першому етапі, другий тур – команда, яка посіла перше місце.

 

Команда, яка посіла перше місце, виходить в Суперлігу замість останньої команди за підсумками сезону в елітному дивізіоні.

 

Команда, яка посіла друге місце у вищій лізі, зіграє перехідні ігри за право підвищитися у класі із сьомої командою Суперліги. Суперники зіграють серію з п’яти матчів до трьох перемог.

 

Останні два сезони змагання у вищій лізі не проводилися. Нагадаємо, що волейболістки \”Полтавчанки\” виступали у вищій лізі в сезоні 2009/10 років. Тоді перед дебютантом була поставлена амбітна мета підвищення у класі. Але підопічні Анатолія Воліченка впоратися з завданням не змогли, посівши шосте місце з семи команд. 

Погода