- 22-09-2015, 02:09 - sasa 322

Полтавець Євген Малик пробіг 100 км на чемпіонаті країни з добового бігу

У Києві відбувся чемпіонат України з найекстримального виду легкої атлетики – добового бігу (24 години), в якому виступив представник Полтавщини 24-річний Євген Малик.

У першості серед чоловіків наш земляк фінішував на 11-му місці, він здолав відстань – 100 км 887,18 м. Напевно, головною задачею Євгена Малика була можливість здолати відстань – 100 км. Адже він припинив змагатися у добовому бігу раніше від інших учасників. Тут старт був о 12:00 першого дня, а фініш – о 12:00 другого дня. А наш земляк останнє коло здолав уночі – о 4:35. На той час він був серед лідерів. До кінця добового супермарафону лишалося ще понад 7 годин, але представник Полтавщини зійшов з дистанції. Нагадаю, що наш земляк Євген Малик – цьогорічний чемпіон України з 2-добового бігу (48 годин), 29 червня у Вінниці він пробіг за 48 годин – 255 км 144 м.

Чемпіоном України з добового бігу став Микола Крук (Київ), який за 24 години пробіг 163 км 907,85 м, срібним призером – Олександр Лашин (Київ) – 156 км 744,22 м, бронзовим – Олександр Парфенюк (Дніпропетровська обл.) – 146 км 923,32 м.
Чемпіонкою України серед жінок стала Ірина Петренко (Київська обл.), яка за 24 години пробігла 142 км 169,87 м.