Новини - 01-07-2015, 03:07 - sasa 177

Полтавські мотокросмени завоювали три медалі регіонального Кубка країни

У Києві відбувся перший цьогорічний етап особисто-командного Кубка України з мотокросу (Центральний регіон), у стартах якого успішно виступили гонщики Полтави.

Майстер спорту Костянтин Уткін упевнено переміг серед ветеранів 2-ї групи (45-50 років), набравши за підсумками двох залікових гонок максимум очок – 50 (по 25 очок за перемогу у кожній із двох гонок). У своїй номінації наш земляк випередив срібного призера Олександра Гайдара із Запорізької області (44 очка) та бронзового – Олега Ліпінського із Житомирської області (36 очок).

Серед гонщиків-ветеранів 3-ї групи (за 50 років) полтавець Сергій Шевченко став срібним призером з результатом – 44 очка. Наш земляк у кожній із двох залікових гонок фінішував другим (по 22 очка). Його випередив Микола Похілько із Чернігівської області (50 очок), а третім був Сергій Фарбак із Київської області (38 очок).

У наймасовішій першості – у класі \”Аматори\” (21 учасник) – полтавець Денис Пілецькій також став срібним призером, набравши 44 очка – у кожній із двох залікових гонок він фінішував другим (по 22 очка).

До програми регіонального Кубка України (Центральний регіон) 2015 року входять три залікові етапи з мотокросу. Другий етап відбудеться на Полтавщині – у Гадячі (29-30 серпня), третій етап заплановано провести у Білгород-Дністровському (у вересні).