- 05-07-2015, 11:07 - sasa 141

Полтавські ветерани завоювали два волейбольні Кубка України

У місті Коблеве відбулися традиційні змагання Кубка України з волейболу серед ветеранів, які цього року пройшли практично у повному форматі – володарі трофеїв визначалися у 13-ти вікових номінаціях (5-ти – серед жінок і 8-ми – серед чоловіків).

У двох вікових номінаціях серед чоловіків (50+ і 55+ років) переможцями турніру стали ветерани волейболу Полтави. У ветеранському кубковому фіналі 50+ полтавці перемогли своїх ровесників із Вінниці, а у фіналі 55+ наші земляки виграли у команди \”Аеропорт Київ\”.

У цьогорічному Кубку України серед ветеранів взяли участь 87 команд. Кількість учасників щороку збільшується, але ветерани Полтави кожного сезону здобувають переможні трофеї як мінімум у двох вікових номінаціях.