Гандбол - 02-04-2011, 02:04 - sasa 24

Полтавський гандбол: запрошення до розмови

Полтавський гандбол: запрошення до розмови

Невдовзі минає 15 років із часу створення чоловічої гандбольної команди \»Динамо-Полтава\», яка на завершальному етапі сезону 2010/11 входить до трійки лідерів першості країни. Чи надовго затримається серед найкращих команд України наша команда? Яке  у неї майбутнє?

Цими важливими питаннями наразі переймається президент гандбольного клубу \»Динамо-Полтава\» та його головний інвестор Іван Семенович Матієшин, запрошуючи усіх небайдужих до спорту людей висловити свої думки на сторінках тижневика \»Полтавщина-Спорт\».

Як патріот краю, в якому він мешкає, Іван Матієшин ініціює та підтримує матеріально цілу низку доброчинних заходів заради поліпшення культурного, спортивного та духовного життя полтавців. Оскільки гандбол — олімпійський вид спорту і його популярність у світі постійно зростає, Іван Семенович вирішив створити для своєї команди та інших полтавських спортсменів базу європейського рівня, де окрім гандболу юнаки та дівчата з усіх куточків Полтавщини могли б тренуватися і змагатися ще в десяти, а то й більше видах спорту.

 

Підтримують цей задум і голова обласної держадміністрації Олександр Удовіченко, і міський голова Полтави Олександр Мамай.

Динамівська команда пишається своїми гравцями та уболівальниками, які підтримують її у гандбольних баталіях. Для утримання досягнутого рівня і подальшого прогресу команді конче потрібні не лише здібні молоді гравці, а й власна молодіжна команда, яка б стала головним резервом для основного складу, його майбутньою зміною. На Полтавщині є талановиті гандболісти, але вони чомусь рідко потрапляють до \»основи\» динамівців — так, у нинішньому її складі всього двоє місцевих гандболістів. Тому тренери і клубне керівництво шукають поповнення для команди в інших регіонах Украіни і за кордоном.

Клуб \»Динамо-Полтава\» сподівається на розуміння та взаємовигідну співпрацю як з відомими в області гандбольними школами, зокрема, Зіньківською СДЮШОР, так і з ентузіастами цієї гри з Полтави, Кременчука, Комсомольска, Кобеляк, Кошманівки Машівського району, де також є не байдужі до гандболу люди. Це необхідно для підвищення рівня молодих гравців, відпрацювання системи підготовки талановитої зміни, без чого складно уявити створення молодіжної динамівської команди.

Напевно, вже настав час ініціювати створення у Полтаві жіночої гандбольної команди, яка б захищала інтереси області у вищих ешелонах першості країни, вважає Іван Матієшин. І додає: \»Хочеться закликати обласне управління освіти, управління у справах молоді та спорту, фізкультурно-спортивні товариства та керівників навчальних закладів області подбати про створення належних умов для занять гандболом у школах, професійно-технічних училищах, середніх спеціальних та вищих навчальних закладах Полтавщини\».

Погода