„Олімп” – „Рубін” 2:1
„Розсошенці-2” – „Ювента” 4:1
ДЮСШ – ФК „Розсошенці” 1:1
ФК „Кристал” – „Атака” 4:3

Наступного дня знову не пощастило “Рубіну”. Відкривши рахунок у середині другого тайму, вони знову не втримали бодай нічиєї. За дві хвилини “Олімп” зміг спочатку відігратися, а згодом вирвати перемогу. Далі на поле вийшли “Розсошенці-2” та “Ювента”. “Ювента” з перших хвилин почала штурм воріт суперника. На ударні позиції по черзі виходили Касьян та Городчанін, однак їхні удари або йшли повз ворота, або ставали легко здобиччю воротаря “Розсошенців” Сергія Щербака. Розсошанам залишалося грати лише на контратаках. І це у них вийшло. Двічі у першому таймі після стрімких атак “Ювента” змушена було розпочинати з центра поля. Не змінилася гра кардинально і у другій двадцятихвилинці – одна команда наполегливо атакувала, а друга гарно оборонялася. Тоді “Ювента” пішла, що називається, у ва-банк. Після тайм-ауту місце у воротах зайняв польовий гравець. Та як виявилося особливої користі це не принесло. “Розсошенці” ще двічі відзначилися. Дубль на свій рахунок записав Передерій. Під кінець тайму гол престижу підбив остаточний підсумок матчу. Знову очкових втрат зазнали ФК “Розсошенці”. На цей раз на дорозі чемпіонів ПЗМС стала амбітна ДЮСШка, а у центральному матчі уік-енду “Кристал” виявився сильнішим за “Атаку” 4:3.

Примітка. Результат матчу 4-го туру між командами ФК Розсошенці та Ювента (9:2) анульовано. Ювенті зараховано технічну перемогу (+:-) через те, що у складі розсошан грав дискваліфікований гравець.

„За-МІР” – ФК „Калашники” 1:8

У другій групі в одноосібні лідери вирвалась “Дукла”. Супрунівські футболісти у черговому турі без проблем переграли божківське “Динамо-Інтер” 4:1, у той час як інший лідер – “Сокіл” – свій матч програв “Колану” з Мачух.