Матчі - 17-11-2012, 06:11 - sasa 242

Поразка в Кривому Розі

Із поразки розпочала друге коло молодіжка \”Ворскли\”. Підопічні Володимира Прокопиненка поступилися у Кривому Розі \”Кривбасу\” – 0:2.

Кривбас – Ворскла – 2:0

Протокол матчу

На початку поєдинку нічого не віщувало поразки. Вовченко виходив сам на сам із воротарем, добре пробив, але Антоненко в останній момент зміг переправити матч на кутовий. А далі були десять хвилин невдач «Ворскли». Спочатку потужно і точно під поперечину воріт Нєпогодова «стріляє» Стретович – 1:0. А потім за другий фол арбітр зустрічі Сергій Скирда вилучає з поля Артура Западню.

У другому таймі знову був моменту Вовченка. Знову Микита виходив сам на сам із голкіпером, і знову йому не пощастило. Свій шанс упустив і Максим Марусич – сейв на рахунку Антоненка. Тим часом, Ольховський з кута штрафного пробив по воротах – рикошет – гол – 2:0. Під кінець гри команди обмінялися небезпечними моментами. Але в обох випадках воротарі виручили свої команди, – повідомляє прес-служба ворсклян.