Матчі - 09-04-2010, 02:04 - sasa 201

Поразка в Одесі

У матчі 24-го туру молодіжної першості серед команд Прем’єр-ліги «Ворскла» зустрічалася в Одесі з місцевим «Чорноморцем».

Чорноморець – Ворскла – 3:1
Тащи 27, Якименко 62, Бабич 64 – Тарганчук 3
Чорноморець: Ганєв, Зубейко, Бідний, Бабич, Слінкін, Колода, Політило (к) (Сердюченко, 84), Тащи, Бобко, Якименко (Дудник, 77), Челебадзе (Іванов, 67).
Запасні: Шлякотін, Саливон.
Старший тренер: Костянтин Фролов.
Ворскла: Казаков, Тараганчук (Василенко, 69), Курелех, Ільчиш (Музика, 73), Вовкодав, Пєсков (к), Пердута (Цибулько, 75), Бацула (Зоря, 46), Момот (Дулуб, 59), Громов (Вечурко, 76), Кунєв.
Запасний: Онопко.
Старший тренер: Сергій Свистун.
Арбітр: Юрій Можаровський (Львів).
Попередження: Бідний 10, Момот 40, Бабич 55.
9 квітня. Одеса. СОК «Люстдорф». Початок о 13.00.

Полтавці вже на 3-й хвилині відкрили рахунок. Відзначився захисник Владислав Тарганчук. На 27-й хвилині одесити зрівняли рахунок і за нічийного рахунку команди пішли на відпочинок. А у другому таймі дубль «Чорноморця» протягом двох хвилин забив два м’ячі і вирішив долю матчу на свою користь – 3:1.

Таким чином молоді ворскляни зазнали восьмої поразки в сезоні і залишилися на 8-му місці в турнірній таблиці молодіжної першості.