Матчі - 26-10-2019, 08:10 - admin 860

Продовжуємо падати

"Ворскла" знову зазнає розгромної поразки.
Продовжуємо падати

«Зоря» (Луганськ)-«Ворскла» (Полтава) 4:0 (2:0)

Протокол матчу.

«Ворскла» пробила чергове дно. В клубі явно щось відбувається, проте головний тренер на прес-конференціях говорить про звичайний робочий процес.

Наприклад, розгромну поразку від «Зорі»  й відсутність результату Віталій Косовський поясний тим, що в команду вливається багато молоді. Чому ця молодь почала вливатися раптово й не підтягувалася до «основи» на зборах – ніхто не каже.

Описувати перебіг подій матчу проти «Зорі» детально немає сенсу. Луганчани забили чотири м’ячі на будь-який смак. Чи могла «Ворскла» програти не розгромно? Можливо. Але не обов’язковий пенальті, який «привіз» у компенсований до першого тайму час Васін та вилучення за друге попередження на початку другого тайму Баєнка зробили свою справу.

Крім цього відзначимо ще два моменти. Черговий дебютант в особі Дмитра Різника. Молодий воротар відіграв повний матч. Та повернення на поле після важкої травми вихованця «Ворскли» Дмитра Кравченка. Останній раз в офіційному матчі за полтавців півзахисник виходив на поле 4-го жовтня минулого року, тобто відновлення тривало цілий рік.

На цьому все. Далі по курсу кубкова гра з «Колом» й домашня гра в чемпіонаті з «Десною».

 

Олександр Данник

Фото: vorskla.com.ua

Погода