Футзал - 15-11-2015, 12:11 - sasa 261

ПЗМС програв у Києві \”Біличанці\”

14 листопада у Києві відбувся перенесений матч чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд вищої ліги, в якому ПЗМС (Полтава) програв \”Біличанці-НПУ\” (Ірпінь) – 1:3.

Полтавки повели в рахунку після автогола однієї із захисниць \”Біличанки-НПУ\”. Та в останні 5 хвилин матчу у воротах полтавок побували 3 м\’ячі. І тут також усе почалося з автогола полтавки Таїсії Бабенко, який різко змінив ситуацію на ігровому майданчику. Після нього господаркам поля вистачило 3-х хвилин для того, щоб вийти вперед та й збільшити свою перевагу.

Становище команд у жіночій вищій лізі після 6-ти турів: ІМС-НУХТ (Київ) – 16 очок (м\’ячі – 43:13), \”Біличанка-НПУ\” (Ірпінь) – 13 (33:10), \”Злагода\” (Дніпропетровськ) – 12 (22:18), ПЗМС (Полтава) – 9 (32:16), СумДУ-УАБС (Суми) – 3 (9:38), \”Merry Land-КДЮСШ-8\” (Харків) – 0 (4:48).

У 7-му турі, матчі якого заплановані на 12-13 грудня, ПЗМС гратиме у Харкові із \”Merry Land-КДЮСШ-8\”. Також у 7-му турі відбудеться двобій лідерів ІМС-НУХТ (Київ) – \”Біличанка-НПУ\” (Ірпінь).