Останні новини - 20-12-2013, 11:12 - sasa 42

Ребенок повернеться в команду своєї мрії?

Ребенок повернеться в команду своєї мрії?

28-річний крайній півзахисник Ворскли Павло Ребенок, права на якого належать Металісту, повертається в харківський клуб, інформує Полтавщина Спорт.

Сторони не змогли домовитися про продовження терміну оренди, так як команда Мирона Маркевича розраховує на зміцнення за рахунок українських футболістів. У поточному сезоні Павло провів усі 18 матчів у чемпіонаті України, забив один м\’яч і віддав 4 результативні передачі.

Цікаво, що за останні два роки ще вже вдруге Ребенок переходить із Ворскли в Металіст. Нагадуємо, що по закінченні сезону 2011-2012 Металіст придбав Ребенка, але через півроку змушений був віддати в оренду назад до Ворскли, бо не знаходилося місця в команді Маркевича. Якщо Павло все ж перебереться до Металіста, це вже буде третє повернення футболіста до Харкова. 2006 року після двох сезонів у Ворсклі, Ребенок вперше опинився у Харкові. Далі була Одеса, потім знову Полтава. І ось знову, Харків!

В одному з багаточисельних інтерв\’ю, яке давав Ребенок цього року, він зазначив, що  пишається тим, що грав за Металіст і за контрактом належить саме їй. Отже, можна сказати, що Ребенок повертається до команди своєї мрії.

Погода