Шахтар: Тетенко, Кривцов, Іщенко, Ордець, Клименко, Гречишкін, Федотов, Бруно, Будківскій, Батищев, Ілюк.
Запасні: Базилевич, Писок, Жичиков, Овчинников, Луканюк, Чурко, Гаращенков.
Ворскла: Казаков, Пердута (Тарганчук, 90+3), Ткачук, Курелех, Кунєв, Єсін, Момот, Чичиков, Кравченко (Потапенко, 86), Рикун (Дулуб, 80), Тимченко.
Запасні: Бурдейний, Бацула, Василенко, Радченко.
22 жовтня. Донецьк. РСК \”Олімпійський\”.

Матч проти молодіжного складу \”Шахтаря\” почався для підопічних Сергія Свистуна досить невдало. Вже на восьмій хвилині поєдинку, після передачі з флангу Батищев з кута штрафного точно пробиває в дальній кут воріт Казакова – 1:0. Але вели в рахунку «гірники» не довго. На 26 хвилині Олексій Чичиков перехопив м\’яч у центрі поля, протягнув його до воріт, обігравши на шляху двох суперників, і вдарив – на шляху м\’яча опинився Рикун. Олександр, недовго думаючи, змінив траєкторію
польоту м\’яча і збентежений воротар «Шахтаря» по інерції стрибнув не у той кут – 1:1.

У другому таймі донеччани кинулись на штурм воріт Казакова, але Олексій і полтавська оборона справлялися з атаками «Шахтаря». А ось у «Ворскли» був шанс у кінці матчу – Ігор Тимченко, опинившись у вигідному положенні, добре пробив, але голкіпер господарів Тетенко свою команду виручив.