Стрічка новин - 27-01-2013, 06:01 - sasa 28

Роман Безус: \»Поступово вливаюся в колектив\»

Роман Безус: \»Поступово вливаюся в колектив\»

Півзахисник київського \»Динамо\» Роман Безус поділився враженнями від першого збору команди, який проходив в іспанській Марбельї.

\»Думаю, що ми провели хороший збір, на якому дійсно отримали солідну порцію навантажень, — цитує Безуса Чемпіонат.com. — Також були контрольні ігри. Напевно, всю заплановану програму виконали, хоча більш точно про це знає тільки головний тренер \»Динамо\». Якщо оцінювати з позиції гравця, то я задоволений проведеною роботою в Марбельї. Найголовніше, що навантаження витримав, поступово вливаюся в колектив, але оцінку моєї готовності будуть давати тренери.

Особисто у мене, напевно, більше вийшов другий матч зі \»Стяуа\». Міг забити гол, м\’яч потрапив у штангу, був ще один момент. А для команди це однозначно дві останні гри з \»Базелем\» і \»Люцерном\», в якому вдалося здобути перемоги.

Олег Блохін залишився в Марбельї і буде там чекати команду на другий збір. Він подякував за роботу на першому зборі. Сказав, що всіх чекає на зборах живими і здоровими\», — додав півзахисник київського клубу.

Погода