Аматори - 08-10-2010, 01:10 - sasa 18

\»Розсошенці\» розгромили ветеранів

\»Розсошенці\» розгромили ветеранів

Центральний матч другого кола чемпіонату міста вчора відбувся у Розсошенцях.

“Розсошенці” – “Зоря-Ворскла” — 4:0
 “Розсошенці”: Сідько, Таран, Берун, Розка, Поліянчук, Марченко, Федоришин, Диндіков, Бондаренко, Зав’ялов, Миколаєнко.
Запасні: Хоменко, Стріляний С., Сітак, Остапенко, Борсало, Міславський, Свириденко.
 “Зоря-Ворскла”: Іщенко, Ковальов, Стріляний Г., Радевич, Богомаз, Ткаченко, Дяченко, Аристов, Мосюк, Кислов, Шарій.
Запасні: Любченко, Личман, Матюха, Рева, Ходарев.

Матч, в якому ветерани могли неофіційно оформити чемпіонство, склався для них не зовсім вдало. Хоча це ще м’яко сказано, адже давненько “Зоря-Ворскла” не пропускала у свої ворота чотири м’ячі, причому у відповідь не проводила жодного. Причиною цьому став вдало проведений господарями поля дебют другої половини, коли за п’ятнадцять хвилин у воротах Іщенка побувало три м’ячі.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі з мінімальною кількістю небезпечних моментів як біля одних, так і біля інших воріт. Було видно, що команди більше намагаються зберегти свої ворота у недоторканості, аніж забити супернику. На п’ятнадцятій хвилині ворскляни заробили штрафний біля карного майданчика розсошан. До м’яча підійшов Шарій, але удар у легенди полтавського футболу явно не вийшов. У відповідь господарі провели швидку атаку, апогеєм якої став несильний удар Розки прямо у руки голкіперу. За чотири хвилини Шарій знову загрожував воротам Сідька, проте м’яч після його удару потилицею пройшов повз ворота. На тридцятій хвилині Дяченко пробив зі штрафного і лише лічених сантиметрів йому не вистачило, щоб влучити у “дев’ятку”. За п’ять хвилин до закінчення тайму нагадали про себе і “Розсошенці”. Зав’ялов з гострого кута в падінні через себе чи то бив, чи робив передачу, але м’яч всеодно опинився в руках Іщенка. А перед самісіньким свистком на перерву після подачі Сергія “круглий” ковзнув по поперечині і вилетів у поле.

На другу половину чемпіон вийшов настроєний по-бойовому. І не дивно, бо поразка у матчі робила ворсклян майже недосяжними для них. Тому господарі одразу взялися за справу. На 54-й хвилині Диндіков ударом з лінії штрафного майданчика відкриває рахунок. Вже за хвилину ще один м’яч побував у сітці воріт “Ворскли”, але арбітр гол не зарахував через офсайд. Та за чотири хвилини розсошани забили вже за правилами. Спрацювала заміна, яку Вазген Манасян провів у перерві. Диндіков на правому фланзі розібрався з двома опонентами і пасом вивів Остапенка на побачення з Іщенком. Владислав без проблем переграв кіпера і тим самим віддячив тренеру за довіру. На 68-й хвилині рахунок став розгромним. Миколаєнко скористався прострілом з правого флангу і в один дотик переправив кулю у ворота. Лише після цього прокинулись і ветерани. Мосюк метрів з семи пробив набагато вище воріт. На 77-й хвилині Борсало далеко вкинув м’яч з аута і тим самим вивів Зав’ялова тет-а-тет з Іщенком. Сергію залишалося лише пробити повз воротаря, що він успішно і зробив. 4:0 – і цього не очікували навіть найпалкіші вболівальники “Розсошенців”. Та й це ще було далеко не все. Спочатку Борсало виклав класну передачу на Хоменка, але Іщенко вдало зіграв ногами, а згодом ще раз через офсайд суддя не зарахував гол у ворота ворсклян. Отже, більш ніж переконлива перемога “Розсошенців”, які повертають інтригу в чемпіонат.

Погода