\”Розсошенці\” ще мріють про півфінал. \”Зефір-ПластиКом\” вже ні

Відкритий чемпіонат ПЗМС.

Вища ліга.

19 тур

“Розсошенці” схоже серйозно настроєні на повторення свого минулорічного успіху. Мало хто вірив після першого кола, що команда Руслана Мокляка зможе зачепитися за рятівну четверту сходинку. До речі, саме з четвертого місця в минулому розіграші розсошани й потрапили до півфіналу. То чи не повториться казкова історія і в цьому році? Проте говорити про це зарано, адже попереду у команд ще по два матчі. Причому головні конкуренти на останню перепустку у фіналу чотирьох “Розсошенці” та “ПЗМС-1” зустрінуться в очній дуелі у 22 турі.

Програму дев’ятнадцятого туру відкривала гра між “Розсошенцями” та “Зефір-ПластиКомом”. Чемпіону конче потрібно було перемагати, щоб наздогнати у турнірній таблиці господарів майданчику. Забігаючи наперед скажу, що зі своєю задачею Таран і Ко справилися на відмінно. Перша половина пройшла за повної переваги гравців у чорній формі, про що говорить рахунок на табло. Три м’ячі за двадцять п’ять хвилин побували у воротах Крупніченка. Натомість “Зефір” запам’ятався великою кількістю помилок і відсутністю своїх лідерів Міславського та Саркіса. Без них гра команди попереду не вирізнялася ніякою різноманітністю, окрім дальніх ударів з різної відстані. Тому особливо у гру Євген Бахуринський і не вступав. Свою перевагу “Розсошенці“ підтвердили на сорок шостій хвилині, коли забили четвертий м’яч і лише після цього пластикомівці провели гол престижу.

Конкурент “Розсошенців” “ПЗМС-1” проводив гру у п’ятницю. Знаючи результат матчу свого переслідувача, господарі паркету зі стартових хвилин вирішили штурмувати ворота Чичканя. Такі дії зелено-білих швидко принесли результат. Вже на другій хвилині гравець “Андріївки” зіграв рукою у власному штрафному майданчику, а Литвин чітко реалізував пенальті. За дві хвилини Роман виступив у ролі асистента, віддавши пас на Дубницького, який п’ятою переправив м’яч у ворота. Щоб зрівняти рахунок “Андріївці” знадобилося не більше сорока секунд. На восьмій хвилині удари Зіпуннікова та Ансупова відновили рівновагу. За три хвилини Дубницький знову виводить свою команду вперед – 3:2. Гарний шанс вдруге зрівняти рахунок андріївці втратили на п’ятнадцятий хвилині, коли Кундель вийшов з Ансуповим в двох на голкіпера. Але Максим занадто відпустив від себе м’яч, а Гуржій вдало зіграв на випередження. І одразу у відрив пішов “ПЗМС”. Свій вихід три в одного вони не змарнували – як наслідок знову перевага у два м’ячі. За дві хвилини Ансупов завдяки індивідуальним діям скорочує розрив до мінімуму 4:3. Згодом Микійчук з вигідної позиції пробиває у штангу. Перевага поступово переходить до лідера першості. На двадцятій хвилині захисники “ПЗМС” залишили без нагляду перед власними воротами Микійчука, який легко переграв Гуржія – 4:4.

У другому таймі забивали виключно гравці “Андріївки”. На 35-й хвилині швидка атака гравців у салатовій формі завершилася влучним ударом Микійчука. За шість хвилин класною діагональною передачею партнера скористався Кундель. Максим прийняв м’яч і, побачивши що голкіпер вийшов з воріт, технічно перекинув Гуржія. Остаточну крапку у матчі поставив Микійчук,який влучно пробив після розіграшу штрафного. Таким чином “Андріївка” зберегла за собою першу сходинку, а “Розсошенці” за набранами очками зрівнялися з “ПЗМСом”.

Розсошенці – Зефір-ПластиКом – 4:1 (Подробаха, О.Глібко, Касьян, Диндіков – Халілов), Зеніт – Нове життя – 3:6 (Бражник, Гринь, Лукаш – П.Ротань, Азаров, Піхальонок-2, Ятло-2), Інтерно – Дальні острови – 1:4 (Передерій – Міхаленко-2, Листопад, Шпичка), Андріївка – ПЗМС-1 – 7:4 (Ансупов-2, Кундель, Микійчук-3, Зіпунніков – Дубницький, Литвин-2, Банний), Севілья – Стріт – 1:3 (Васькевич – Лаврик, Устенко-2), Алегро – Чайка – 5:11 (Молодчий, Балагура-2, Бодник, Попков – В.Тевіков-3, Чугуй, Немченко, Павлій-2, Ребенок-3, Храпач)

20 тур

Після ігор двадцятого туру “ПЗМС” повернув собі четверту сходинку, завдяки перемозі над “Зенітом”. А конкурент “Розсошенці” були биті “Новим життям” 1:5. Тепер між командами знову відстань у три пункти.

Розсошенці – Нове життя – 1:5 (Таран – Піхальонок-4, Ятло), Зефір-ПластиКом – Дальні острови – 4:8 (Саркіс-2, В.Бараннік-2 – Мансуров-3, Ю.Усаковський-3, Шуст, Клименко), Зеніт – ПЗМС-1 – 4:7 (Токар, Полтавець, Шалак-2 – Безуглий, Потапов, Дубницький-3, Банний, Білан), Інтерно – Стріт – 3:2 (Супруненко, Городчанін, Тининик – Кулик, Коваленко), Андріївка – Чайка – 14:3 (Ансупов-2, Ткаченко, Кундель-2, Микійчук-2, Зіпунніков-4, Полуницький-3 – В.Тевіков-2, Д.Тевіков), Севілья – Алегро – 8:3 (Кіслий, Крупський, Жарий-2, Гармаш-2, Морєв, Куковинець – Задоя, Молодчий, Григор’єв)

12 Алегро 20 1 0 19 48-261 3

Список бомбардирів: Зіпунніков – 46 м’яча (ФК Андріївка), Юрій Усаковський -37 (Дальні острови), Дубницький – 32 (ПЗМС-1)

Перша ліга.
19 тур

ПЗМС-2 – ДПІ – 3:3 (А.Толстов, Гладкий-2 – Грищенко, Сильченко, Зайцев), Полтавагаз – Інваспорт – 2:2 (Панченко, Татарко – Толмачов, Хозяїнов), Авангард – Газовик – 3:4 (А.Пушкарь, С.Приходько, Федоров – В.Приходько-2, А.Приходько-2), Фрегат – Дальні острови-2 – 5:2 (Білан, Бондаренко, Латенко, Худолій-2 – Ткач, Федоринов), Атака-Автотранс – Експрес – 12:0 (Касьян, Прядко-2, Голованьов, Макорін-2, Пономаренко-2, Німчин-2, Бутко-2), Білал – Медакадемія – 8:3 (Москаленко-3, Суворов-3, Семещенко, Федоров – Дмитренко, Грєчкін-2)