Прес-конференції - 11-09-2016, 08:09 - АлиМон 229

Сачко: У Кварцяного навіть ті, хто не вміє грати у футбол, починають грати

Головний тренер \”Ворскли\” Василь Сачко прокоментував перемогу полтавчан над \”Волинню\” (2:1).

\”Ми просили хлопців, щоб не було недооцінки. Збоку хтось думав, що в півноги зможемо обіграти \”Волинь\”. Ні, такого бути не може. Тим більше, знаючи \”Волинь\”, знаючи тренера, який керує цією командою. У Віталія Кварцяного навіть ті люди, які не вміють грати у футбол, починають грати.

У діях нашої команди у першому таймі відчувалася нервозність. Ми налаштовуємося на будь-якого суперника. У другому таймі увімкнули швидкості, була динаміка, почали виникати моменти. Гол назрівав, добре, що забили і виграли.

Дуже допоміг Турсунов. Повернувся в команду і відразу приносить користь. Його зустріли добре, адже, крім футбольних якостей, він ще й хороша людина\”, – розповів Сачко в ефірі каналу \”Футбол 1\”.