Новини - 23-02-2011, 02:02 - sasa 41

Сенсаційна нічия

Сенсаційна нічия

Фінальна частина чемпіонату України з індорхокею, яка завершилася в Сумах, принесла полтавкам і сум, і радість. Наші дівчата, на жаль, не змогли у підсумку стати бронзовими призерами чемпіонату України, але в останній грі вони створили найгучнішу сенсацію — зіграли внічию з командою \»Сумчанка\» — є базовим клубом збірної України, яка за тиждень до цього завоювала в Польщі бронзові медалі жіночого чемпіонату світу з індорхокею.

У фінальному турнірі чемпіонату України виступили дві команди наших землячок — збірна Полтавщини і \»Спартак\» (Полтава). Збірна Полтавщини мала гарні шанси завоювати бронзові медалі. За підсумками першого туру наші землячки перебували якраз на 3-у місці в турнірній таблиці — вони мали однакову кількість очок з суперницями з Криму, але переважали їх за рахунок кращого співвідношення м\’ячів. Тоді ж, у першому турі, матч полтавок з кримчанками завершився внічию (6:6).

У першій грі фінального турніру збірна Полтави перемогла \»Спартак\» (Полтава) — 10:4 і одноосібно зайняла 3-є місце у таблиці, бо \»Севастополь-Арзу\»-КСД (Севастополь/Сімферополь) програв СДЮШОР \»Динамо\» (Суми) — 3:6. А вже у наступному турі відбувся матч за \»бронзу\», в якому полтавки грали з кримчанками. Цього разу, на жаль, наші землячки програли — 3:5. Але, на щастя, бійцівський дух полтавок сприяв тому, що вони вели найзапеклішу боротьбу за бронзові медалі до останніх секунд фінального турніру. Майбутнім срібним призерам — СДЮШОР \»Динамо\» (Суми) — наші землячки програли — 4:7. Та залишався ще один матч — з уже чемпіонками України з індорхокею \»Сумчанкою\», у складі якої грали 10 хокеїсток, які у складі збірної України завоювали бронзові медалі чемпіонату світу 2011 року з індорхокею: Альвіна Будьонна, Євгенія Мороз, Богдана Садова, Євгенія Керноз, Марина Хилько, Олена Деркач, Яна Ситало, Галина Глиненко, Яна Ворушило, Тетяна Степанченко. Щоб стати бронзовим призером чемпіонату України, збірна Полтавщини мусила перемогти авторитетних суперниць. І наші землячки дали справжній бій легендарній команді. Це була остання гра фінального турніру, яка стала його справжньою окрасою. Фантастичний матч завершився внічию — 5:5. Втрата очок не дозволила полтавкам зійти на п\’єдестал пошани, але дівчата продемонстрували таку гру з лідером українського хокею, яку, напевно, пам\’ятатимуть завжди.

У підсумковій таблиці жіночого чемпіонату України з індорхокею 2010-2011 років команди наших землячок розташувалися поруч: збірна Полтавщини — на 4-у місці, \»Спартак\» (Полтава) — на 5-у місці, повідомляє кореспондент «ПС» Ігор ЧЕРЧАТИЙ.

Погода