Аматори - 11-08-2010, 05:08 - sasa 4

Серед лідерів – без змін!

Серед лідерів – без змін!

altВідбулися  перші  півфінальні матчі  кубка  Кобеляцького району  з  футболу. 

В головному матчі дня на місцевому стадіоні «Колос» зустрічалися чинні чемпіони району «Динамо» (Кобеляки) та команда з Дриженої  Греблі. Досить несподівано Кононенко та Ко здобули перемогу з рахунком 3:1. В іншій дуелі вечора «Колос» з Павлівки зіграв в нічию  2:2  з  командою «Спарта» (Лутовинівка). Матчі-відповіді  відбудуться  11  серпня.

7  серпня  на  футбольних  полях  Кобеляччини відбулися  матчі  XVІ туру  чемпіонату  та  першості  Кобеляцького  району  з  футболу. До вашої уваги їх результати:

Перша  ліга
\”Дніпро\” Світлогірське – Іванівка  2:2
\”Спартак\” Рибалки – \”Спарта\” Лутовинівка 1:0
\”Колос\” Павлівка – \”Бутенки – 1\”  4:2
Дашківка – \”Лан\” Шенгури  0:1
\”Спарта\” Білики – \”Динамо\” Кобеляки  1:4
\”Авангард\” Жуки – Красне  9:2

Турнірна таблиця
        Команда            І      В       Н       П         М             О

1       „Авангард” (с. Жуки)         14     14      0       0       51-9           42
2       „Колос” (с. Павлівка)        15     9       2       4       33-20          29
3       „Спарта” (с. Лутовинівка)    15     8       3       4       31-17          27
4       „Динамо” (м. Кобеляки)       14     8       2       4       36-25          26
5       „Лан” (с. Шенгури)           15     7       3       5       38-29          24
6       «Дрижина» (с. Др. Гребля)    14     7       2       5       28-22          23
7       „Спартак” (с. Рибалки)       15     6       4       5       35-33          22
8      Іванівка (с. Іванівка)        15     6       4       5       33-37          22
9       Красне (с. Красне)           14     5       1       8       25-40          16
10     „Спарта” (смт. Білики)        15     4       4       7       28-34          16
11     „Бутенки – 1” (с. Бутенки)    15     2       4       9       18-37          10
12     Дашківка (с. Дашківка)        15     2       1       12      11-42           7
13     „Дніпро” (с. Світлогірське)   14     1       2       11      17-39           5

Друга  ліга
\”Кірове – Сухинівка 3:1
\”Араг\” Чорбівка – \”Будекспрес\” Кобеляки  0:1
Озера – Котовське  3:1
\”Бутенки – 2\” – Радянське  5:4
Василівка – Вільховатка  0:2
\”Оріль\” Канави – \”Нива\” Бродщина 5:0.

Турнірна  таблиця

 

           Команда                       І        В     Н       П         М            О

1       „Будекспрес” (м. Кобеляки)       16     13      2       1       73-13         41
2       Котовське (с. Котовське)         15     12      1       2       76-25         37
3       Радянське (с. Радянське)         15     12      0       3       68-32         36
4       «Водник» (с. Вільховатка)        14     9       1       4       43-41         28
5       Кірове (с. Кірове)               14     7       3       5       33-37         24
6       „Оріль” (с. Канави)              15     7       2       6       36-38         23
7       Орлик (с. Орлик)                 15     6       4       5       45-28         22
8       „Араг” (с. Чорбівка)             15     5       4       6       36-29         19
9       Сухинівка (с. Сухинівка)         14     5       2       7       40-51         17
10     Озера (с. Озера)                  15     5       0       10      29-39         15
11     „Бутенки – 2” (с. Бутенки)        15     3       0       12      23-80          9
12     Василівка (с. Василівка)          15     2       3       10      36-54          9
13     „Нива” (с. Бродщина)              14     0       0       14      11-91          0

 

Погода