Останні новини - 09-09-2010, 03:09 - sasa 17

Сергій Мурадян: \»Ми дуже зраділи!\»

Сергій Мурадян: \»Ми дуже зраділи!\»

Головний тренер «Гірника-Спорт» Сергій Мурадян поділився враженнями від жеребкування в Кубку України.

— У вас багато молоді?
— У нас суцільна молодь. Як правило, гравці 1993 і 1992 років народження. Є трішки старші, але таких мало. Хлопці звідусіль – Рівне, Закарпаття, Володимир-Волинський… Як правило, дзвонять, напрошуються на перегляд. Зараз у другій лізі скасували віковий ценз, тож наш президент зробив ставку на молодих. Тому зараз до нас багато хто їде.


— Як ви і ваша команда сприйняли результати жеребкування Кубку України?
— Ми дуже зраділи! Сподівалися, що до нас приїде хороша команда, бажано з Прем\’єр-ліги. Це ж престиж нашого міста. А тут – «Карпати»! Не щодня у нас в гостях такі команди грають. На сьогодні це одна з найкращих команд в Україні, яка ще й в Європу вийшла. Уболівальникам буде приємно. Ми ж розуміємо, що вони прийдуть не так на нас дивитися, як на «Карпати». Ми також розуміємо, що основа не приїде, бо в «Карпат» дуже щільний графік, багато ігор. Але тим не менше, хто б не приїхав – для нас це буде свято. В «Карпатах» немає поганих гравців, там усі все вміють.


— Хлопців вам налаштовувати на гру не доведеться…
— Звичайно! Кого ж тут налаштовувати? Як тільки стало відомо, що ми з «Карпатами» грати будемо, хлопці в гуртожитку почали «ура!» кричати. І їх можна зрозуміти. Бо буде де і проти кого себе проявити. До того ж нам дуже подобається як грає львівська команда. А мій помічник Ярослав Бобиляк родом зі Львова. Я переконаний, що для усіх нас гра проти «Карпат» буде дуже цікавим уроком.

— Керівництво вашого клубу не ставить перед командою завдань пробитися у першу лігу. Чому?
— Справді, не ставить. У нас грає молодь. Старші гравці пішли з команди. Фінансова ситуація клубу не найкраща, тож до першої ліги ми ще не дозріли. Можливо, якщо нам вдасться обкатати молодь, за рік-два поговоримо про щось більше. А наразі маємо завдання просто грати і підтягувати хлопців.

— Але ж у вас є пристойні умови: база, кілька полів, тренажерні зали, непоганий стадіон. Багато клубів першої ліги можуть вам позаздрити…
— Це правда. Стадіон у нас з навісом, розрахований на 2 з половиною тисячі глядачів. Усе з євроремонтом. Нові роздягальні, запасне поле. До речі, воно краще, ніж основне, бо там газон молодший. Поруч поле зі штучним покриттям, дитяча школа. Тренажерний зал нам ідеально підходить. Недавно придбали новий автобус. Для другої ліги у нас справді прекрасні умови.

— Як у вас йдуть справи в першості?
— З перемінним успіхом. Почали ми непогано, але потім кілька разів програли. Трохи є проблеми з відновленням гравців після матчів. Практично відразу після гри проти «Карпат» ми маємо їхати на гру в Донецьк. А це 500 кілометрів. Але потім у нас буде 4 гри з командами нашого віку. У хлопців буде шанс себе показати.

Інформаційний центр ФК «Карпати»

Погода