Футбол Полтавщини - 06-02-2014, 02:02 - sasa 19

Сергій Лукаш: “Карлівка обрала курс на виховання власних виконавців”

Інтерв'ю з наставником "Карлівки".
Сергій Лукаш: “Карлівка обрала курс на виховання власних виконавців”

На початку поточного чемпіонату перед ФК «Карлівка», який лише другий сезон виступає у професіональному футболі, було поставлене досить амбіційне завдання: місце у четвірці й можливість потрапляння до першого дивізіону. Проте із перших же турів у механізмі колективу із Полтавської області щось розладилося і прийти до тями та повернути собі бодай минулорічні результати «міщанам» не вдалося. У чому причина такого виступу, а також які плани має команда на зимову перерву та другу частину першості UA-Футбол довідався у генерального директора карлівчан Сергія Лукаша.

– Чи розпочала команда підготовку до другої частини чемпіонату або ж відпустка у футболістів ще триває?
– Уже цього четверга (6 лютого) ми приступаємо до роботи, але хлопці вже почали з’їжджатися до табору команди. У понеділок нас очікує виїзд на 12-денний збір до Гребінки, де зробимо нахил на фізичну готовність.

– Чи багато гравців покинули розташування «Карлівки»?
– Близько шести-семи чоловік. Ми із цього року вирішили дещо змінити курс та зробити ставку на власних виконавців, працюючи на перспективу. У нашій області багато талановитих 18-20-річних футболістів, яким буде куди прагнути. Їх треба залучати до професіонального футболу. Думаю, у нас для цього є усі можливості.

– Чи вдалося зберегти головного бомбардира команди Вадима Антіпова?
– Так, Вадим залишиться із нами. В основному, із тих гравців, хто з Полтавщини, нам вдалося зберегти усіх. Серед них також Ігор Фомич та Сергій Подригуля. Загалом із минулорічного складу залишиться близько 12 футболістів.

– Восени, коли пост головного тренера залишив Андрій Зав’ялов, було повідомлено, що до кінця календарного року ви керуватимете діями футболістів із тренерського містка. Ви і надалі продовжите виконувати обов’язки головного тренера чи йде пошук фахівця на цю посаду?
– Поки нами продовжується пошук спеціаліста.

– Поділіться загальними планами на час зимової перерви. Що команду очікує після Гребінки?
– Після Гребінки ми два тижні працюватимемо у Полтаві, а потім массаж в краснодаре, на базі однойменного клубу. Потім вже плануємо виїхати потренуватись на натуральних полях, де хочемо провести близько десяти днів. Скоріш за все це буде Крим. Саме там і завершуватимемо підготовку до другої частини першості.

– Як загалом оцінюєте виступ команди в першій частині чемпіонату, і які завдання поставлені на весну?
– Виступили ми незадовільно, плани були дещо інші. На це були як об’єктивні причини, так і суб’єктивні. Напевно, самі винуваті, якщо не виконали завдання, поставлене на сезон. Але не завжди все вдається. А наразі, повторюся, робитимемо команду на перспективу. Як воно вийде – дай Бог, щоб все було добре.

– У чому причина такого нестабільного виступу протягом всієї літа і осені? Команда могла переграти «Славутич», і практично тут же поступитися «Скалі»…
– «Скала» також команда досить пристойного рівня. Напевно, це частково пов’язано із великим плином кадрів, неправильною комплектацією. Не хотілося б виправдовуватись перед уболівальниками, щось просто у нас не склалося. Минулий рік був не наш.

– Доводилося чути, що «Карлівка» хотіла б спробувати свої сили і в першій лізі. Такі плани все ще є?
– У поточному сезоні вже нереально зачепитися за путівку до першої ліги. Одначе при цьому нас від цих завдань ніхто не звільняв.

Олександр Риженко

Погода