Міні-футбол - 11-01-2010, 03:01 - sasa 1

\”Севілья\” не потрапила до фіналу восьми

\”Севілья\” не потрапила до фіналу восьми

Відкрита першість ПЗМС

Визначилися склади трьох дивізіонів, які продовжуватимуть боротьбу за нагороди першості. Особливих сенсацій на попередньому етапі не сталося, хоча слід сказати про те, що минулорічні фіналісти змагань – \”Розсошенці\” – встигли вскочити у останній вагон експресу еліт-класу, перемігши у заключному турі лідера групи – \”Зеніт\” – 4:3. Варто сказати, що вже у доданий час зенітівці не реалізували 10-метровий, який міг перекреслити усі надії підопічних Вазгена Манасяна та вивести до фіналу восьми найкращих симпатичну \”Севілью\”.

Отже, перша ліга матиме такий вигляд: \”Зеніт\”, \”Зефір-ПластиКом\”, \”Рубін\”, \”Розсошенці\”, ПЗМС, \”Нове життя\”, \”Дальні острови\” та \”Андріївка\”. Команди зіграють між собою в одне коло, після чого чотири найкращих колективи зустрінуться у півфіналах. За такою ж схемою проходитимуть матчі у другому та третьому дивізіонах.

Торпедо – Фарммедтех – 3:6
Алегро – Стандарт – 8:3
Інваспорт – Вердер-ПТМЗ – 8:3
Експрес – Авангард – 6:5
Стріт – Білал – 8:3
Севілья – Епіцентр – 4:1
Розсошенці – Зефір-ПластиКом – 5:5
Рубін – Зеніт – 0:5
ДПІ – Авангард – 5:0
Чайка – Дальні острови – 5:0
Нове життя – ПЗМС – 4:5
Андріївка – Фарммедтех – 12:9
Арго – Білал – 3:10
Експрес – Епіцентр – 2:8
Стріт – Севілья – 2:3
Полтавагаз – Стандарт – 9:3
Торпедо – Вердер-ПТМЗ – 4:3
Алегро – Інваспорт – 8:4
Розсошенці – Зеніт – 4:3
Зефір-ПластиКом – Авангард – 12:3
Рубін – Білал – 7:5, Чайка – ПЗМС – 3:5
Дальні острови – Фарммедтех – 7:9
Нове життя – Стандарт – 7:1
Андріївка – Вердер-ПТМЗ – 9:0
Полтавагаз – Інваспорт – 4:6
Торпедо – Алегро – 1:3
ДПІ – Епіцентр – 9:2
Арго – Севілья – 2:12
Експрес – Стріт — 2:19

Підсумкові таблиці першого етапу:
Група \”А\”
            В   Н   П     М       О
 1. Зеніт            9   1   1   94:22   28
 2. Зефір-ПластиКом        9   1   1  101:29   28
 3. Рубін            9   0   2   74:33   27
 4. Розсошенці        8   1   2   71:26   25
 5. Севілья            7   2   2   54:24   23
 6. Стріт            5   1   5   59:41   16
 7. Білал            5   1   5   53:49   16
 8. ДПІ            4   0   7   37:47   12
 9. Епіцентр            3   1   7   32:80   10
10. Експрес            2   0   9   31:121   6
11. Арго            1   0   10  25:101   3
12. Авангард            0   0   11   23:81   0

Група \”Б\”
            В   Н   П     М       О
 1. ПЗМС            11  0   0   78:21   33
 2. Нове життя        10  0  1 121:33   30
 3. Дальні острови        7   0   4   55:42   21
 4. Андріївка            7   0   4   58:54   21
 5. Чайка            6   2   3   36:28   20
 6. Алегро            5   0   6   45:60   15
 7. Полтавагаз        4   2   5   44:46   14
 8. Фарммедтех        4   1   6   69:81   13
 9. Торпедо            3   1   7   30:72   10
10. Інваспорт        3   0   8   37:57   9
11. Вердер-ПТМЗ        2   0   9   39:68   6
12. Стандарт            1   0   10   24:73   3
Бомбардири: Воронченко (Нове життя) – 25, Саркіс (ПЗМС) і Тарута (Білал) – по 19.

Найближчі матчі:
Третя ліга

13.01
Епіцентр – Стандарт (18.00)
Торпедо – Авангард (19.00)
Експрес – Вердер (20.00)
15.01
Інваспорт – Арго (18.00)
17.01
Епіцентр – Авангард (10.00)
Стандарт – Вердер (11.00)
Торпедо – Арго (12.00)
Експрес – Інваспорт (13.00)

Друга ліга

15.01
Севілья – Фарммедтех (19.00)
Чайка – ДПІ (20.00)
16.01
Стріт – Полтавагаз (10.00)
Алегро – Білал (11.00)
17.01
Севілья – ДПІ (14.00)
Фарммедтех – Полтавагаз (15.00).

Перша ліга

16.01
Зеніт – Андріївка (12.00)
ПЗМС – Розсошенці (13.00)
Зефір-ПластиКом – Дальні острови (14.00)
Нове життя – Рубін (15.00).

Погода