”Зоря-Ворскла” завдала поразки ”ПластиКому”

”Зоря-Ворскла” – ”Зефір-ПластиКом” – 4:1
”Зоря-Ворскла”: Іщенко, Ковальов, Стріляний, Радевич, Богомаз, Ткаченко, Арістов, Дяченко, Мосюк, Кислов, Шарій.
Запасні: Зіпунніков, Рева, Захарченко, Бондар, Моргун, Любченко, Чубарь.
”Зефір-ПластиКом”: Бульбах, Сак, Іванютенко, Бондаренко, Дудка, Рябенко, Кіслий, Філь, Рукавиця, Бунін, Гриценко.
Запасні: Панкратов, Жила, Букін, Зуєв.

Зі стартовим свистком команди зайняли ”свої місця” – ветерани насіли на ворота Бульбаха, а суперник шукав можливості швидко відповісти у контратаці. Перший небезпечний момент виник біля воріт ”ПластиКому” на чотирнадцятій хвилині, коли Дяченко зліва подав у штрафну. Мосюк виграв верхову дуель і пробив у дальній кут. Врятував голкіпер, який перевів м’яч на кутовий. З відповіддю суперник не забарився. Філь пробив зі штрафного в метрі від стійки. На 22-й хвилині захисники ”Зефіра” дозволили Кислову вільно прийняти м’яч в декількох метрах від штрафної. Ігор обігрався з Дяченком і вийшов на ударну позицію. Сильний удар у ближній кут став результативним. За десять хвилин Кислов виступив у ролі асистента, коли виклав м’яч на Шарія. Іван Григорович добре приклався до м’яча, але на заваді стала поперечина. На 36-й хвилині ворскляни знову забили. Щоправда, у свої ворота. Бунін зробив передачу у штрафну ”Ворскли”. Богомаз не порозумівся зі своїм воротарем і скинув головою пас не на Іщенка, а у порожні ворота. Однак господарі швидко знову вийшли вперед. Арбітр на рівному місці назначив кутовий. Шарій подав на голову Кислова – 2:1. Могли пластикомівці одразу зрівняти рахунок проте Гриценко пробив поруч зі стійкою.

Друга половина розпочалася з атаки ворсклян, коли після удару Богомаза каркас воріт знову прийшов на допомогу Бульбаху. У відповідь Гриценко з лінії штрафної б’є повз ціль. З середини тайму перевага ветеранів збільшується. Спочатку помилку центральних захисників ”Зефіру” ”підчистив” воротар, а за п’ять хвилин, після помилки захисту, Сак виніс м’яч з лінії воріт. На 71-й хвилині не витримали нерви у Кіслого – червона картка за недисципліновану поведінку. Вилучення капітана негативно вплинуло на подальші дії команди. За дванадцять хвилин до завершення Шарій ”на досвіді” по черзі обіграв трьох захисників і збільшив перевагу своєї команди. Через три хвилини Іван Григорович оформив ”дубль”. Дяченко вирізав діагональ на Шарія. Іван прийняв м’яч і другим дотиком вколотив його у сітку. Ще за дві хвилини Дяченко з далеку влучив у стійку, хоча сантиметрів десять лівіше – стовідсоткова ”дев’ятка”. Чергова перемога ворсклян, у складі яких, як і у найкращі часи, виблискували Кислов та Шарій.