ФК Полтава - 10-10-2009, 07:10 - sasa 22

Шарію – автомобіль, глядачам – нулі

Шарію – автомобіль, глядачам – нулі

Полтава – Шахтар 0:0

На 84 хв. Данаєв (П) не реалізував пенальті – поперечина.


«Полтава»: Зарубін, Новицький, Плехтяк, Данаєв, Радевич, Бичков, Бербат, Батусов, Марченко (Бриж 64), Івлєв (Ніканович 46 (Акопян 76), Козаченко (Зеленевич 68).

«Шахтар»: Старцев, Штанченко, Серой, Савін, Минка, Коновалов, Кошелєв, Колесник, Косяк, Кирьянов, Помазанов (Чальцев 90).

Попередження: Кошелєв 64, Коновалов 84.


У матчі зі свердловським «Шахтарем» «Полтава» не зуміла розпечатати ворота гостей, хоча нагод для цього змарнувала достатньо.

Перед матчем в.о. головного тренера «Полтави» Івану Шарію вручили новий автомобіль «Daewoo Nexia» за те, що його визнали найкращим гравцем століття в Полтаві. Ветеранам полтавського футболу вручили подарунки на честь 100-річного ювілею місцевого футболу.

Власне, багато про гру писати немає чого: господарі атакували, та моментів практично не створили. На перших хвилинах по воротам били Бичков, Батусов, Радевич, Новицький, Івлєв, господарі подали безліч кутових – все безрезультатно. А от гості могли забити на 22 хвилині, коли Помазанов скористався обрізкою в центрі поля і вийшов віч-на-віч із Зарубіним. Той небезпеку ліквідував.

У другому таймі гра пожвавилася. На 58 хвилині Батусов перевірив голкіпера гостей дальнім ударом, а на 76 хвилині уже гравці «Шахтаря» могли завершувати комбінацію на правому фланзі. Після скидки Ковальову той пробив у Зарубіна.

У другому таймі у «Полтави» на полі з’явився Сергій Бриж, посівши позицію правого півзахисника. На 78 хвилині Данаєв зі штрафного гол-таки забив, але рефері його відмінив, угледівши перед цим порушення правил з боку полтавців. А на 83 хвилині згадуваний уже Бриж заробив для своєї команди пенальті. Та Данаєв пробив потужно – але в поперечину. До кінця поєдинку нагод відзначитися уже фактично не було.

Євген Панін

turnir.com.ua

Погода