Аматори - 14-07-2010, 11:07 - sasa 6

\”Шишацький кубок\”: хто з ким

\”Шишацький кубок\”: хто з ким

Сьогодні стартує черговий розіграш щорічного турніру \”Шишацький Кубок\”, який зазвичай проходить між першим і другим колом першості Полтавщини. Цього року турнір зібрав рекордну кількість команд. За почесний приз поведуть боротьбу 32 колективи з усієї області.

Календар матчів

Група «А»
14.07 «Розсошенці» – «Нове життя» (Андріївка)
17.07 «Маяк» (Котельва) – «Нива» (Філенкове)
21.07 «Нива» (Філенкове) – «Розсошенці»
21.07 «Нове життя» (Андріївка) – «Маяк» (Котельва)
25.07 «Нива» (Філенкове) – «Нове життя» (Андріївка)
25.07 «Розсошенці» – «Маяк» (Котельва)

Група «В»
14.07 «Колос» (Зіньків) – «Космос» (Воскобійники)
14.07 «Чайка» (Дейкалівка) – «Ворскла-Автотранс» (Опішне)
21.07 «Космос» (Воскобійники) – «Чайка» (Дейкалівка)
21.07 «Ворскла-Автотранс» (Опішне) – «Колос» (Зіньків)
25.07 «Космос» (Воскобійники) – «Ворскла-Автотранс» (Опішне)
25.07 «Чайка» (Дейкалівка) – «Колос» (Зіньків)

Група «С»
14.07 «Старт» (Стасі) – «Псел» (Гадяч)
14.07 «Візит» (Диканька) – «Жоржівка»
21.07 «Псел» (Гадяч) – «Візит» (Диканька)
21.07 «Жоржівка» – «Старт» (Стасі)
25.07 «Псел» (Гадяч) – «Жоржівка»
25.07 «Візит» (Диканька) – «Старт» (Стасі)

Група «D»
14.07 «Зоря» (Гоголеве) – «Нива» (Баранівка)
14.07 «Шишаки» – «Авангард» (Яреськи)
21.07 «Нива» (Баранівка) – «Шишаки»
21.07 «Авангард» (Яреськи) – «Зоря» (Гоголеве)
25.07 «Нива» (Баранівка) – «Авангард» (Яреськи)
25.07 «Шишаки» – «Зоря» (Гоголеве)

Група «Е»
14.07 «Миргород» – «Колос» (Великі Сорочинці)
14.07 «Нива» (Попівка) – «Лохвиця»
21.07 «Колос» (Великі Сорочинці) – «Нива» (Попівка)
21.07 «Лохвиця» – «Миргород»
25.07 «Колос» (Великі Сорочинці) – «Лохвиця»
25.07 «Нива» (Попівка» – «Миргород»

Група «F»
14.07 «Лубни» – «Харчовик» (Червонозаводське)
14.07 «Сула» (Лубенський район) – «Пирятин»
21.07 «Харчовик» (Червонозаводське) – «Сула» (Лубенський район)
21.07 «Пирятин» – «Лубни»
25.07 «Харчовик» (Червонозаводське) – «Пирятин»
25.07 «Сула» (Лубенський район) – «Лубни»

Група «G»
14.07 «Рудка» – «Колос» (Пашківка)
14.07 «Решетилівка» – «Темп» (Градизьк)
21.07 «Колос» (Пашківка) – «Решетилівка»
21.07 «Темп» (Градизьк) – «Рудка»
25.07 «Колос» (Пашківка) – «Темп» (Градизьк)
25.07 «Решетилівка» – «Рудка»

Група «Н»
14.07 «Рокита» – «Білагро» (Красногорівка)
14.07 «Велика Багачка» – «Нафтовик» (Гоголеве)
21.07 «Білагро» (Красногорівка) – «Велика Багачка»
21.07 «Нафтовик» (Гоголеве) – «Рокита»
25.07 «Білагро» (Красногорівка) – «Нафтовик» (Гоголеве)
25.07 «Велика Багачка» – «Рокита»

1/4 фіналу
1. 28.07 Переможець групи «А» – Переможець групи «Е»
2. 28.07 Переможець групи «В» – Переможець групи «F»
3. 28.07 Переможець групи «С» – Переможець групи «G»
4. 28.07 Переможець групи «D» – Переможець групи «Н»


1/2 фіналу
01.08 Переможець матчу 1 – Переможець матчу 2
01.08 Переможець матчу 3 – Переможець матчу 4

Матч за 3 місце
07.08

Фінал
07.08


Початок матчів о 17 годині.

Погода