Шість претендентів на чотири місця

Відкритий чемпіонат ПЗМС.

Вища ліга.
16 тур

Розсошенці – ФК Андріївка – 1:6 (Федоришин – Микійчук-2, Бабанський-2, Зіпунніков-2), Севілья – Інтерно – 0:2 (Супруненко, Городчанін), Алегро – Зеніт – 1:7 (Балагура – Шалак, Омельченко-2, Гринь, Іванченко-2, Бриж), Чайка – Зефір-ПластиКом – 3:7 (Кривошапка, Ребенок, Ковальов – Халілов, Саркіс-3, Міславський, Перцюх, В.Бараннік), Стріт – Нове життя – 0:6 (Бондар, П.Ротань, О.Ротань-2, Гришин, Місяйло), ПЗМС-1 – Дальні острови – 2:5 (Білан, Банний – Доценко, Косенко, Ю.Усаковський, Кабаненко-2)

Схоже, що доля трьох путівок у півфінал майже вирішена. Здобувши чергові перемоги, “Андріївка”, “Нове життя” та “Дальні острови” забезпечили собі комфортну перевагу над переслідувачами. На останню, четверту, путівку у фінал чотирьох як і раніше претендентів троє – господарі майданчика, минулорічний чемпіон “Розсошенці” та “Зефір-ПластиКом”. Останні завдяки синхронним поразкам конкурентів змогли ще ближче наблизитися до омріяного четвертого місця.

“Розсошенці” дещо несподівано без боротьби віддали матч лідеру. У “Андріївки” дуплетами вистрілили Микійчук, Бабанський та Зіпунніков. Чемпіон відповів голом престижу у виконанні Федоришина. Сухі перемоги здобули “Інтерно” та “Нове життя”, а найцікавішим протистоянням туру став матч між “Дальніми островами” та “ПЗМС-1”. Обидві команди жваво розпочали поєдинок. Більше пощастило островитянам. Не використавши свого шансу, Дубницький двічі з вигідної позиції пробив у Сидька, господарі отримали у відповідь контратаку – Кабаненко пройшов правим флангом і поцілив під поперечину воріт Казакова. Після швидкого забитого голу “Дальні острови” обрали свою улюблену тактику – довгий контроль м’яча. У свою чергу не поспішали стрімголов на ворота суперника й гравці “ПЗМС”. Тому до середини тайму глядачі небезпечні моменти могли полічити на пальцях однієї руки. Лише на п’ятнадцятій хвилині після пасу партнера Юрій Усаковський прийняв м’яч, знаходячись спиною до воріт суперника, і з розвороту пробив поруч зі стійкою. Це стало для островитян сигналом до активних дій – кінцівка першої половини пройшла за повної переваги “Дальніх островів”. На дев’ятнадцятій хвилині рахунок став 2:0. Атака, яка призвела до взяття воріт, була дуже схожа на гол Кабаненка з тією лише відмінністю, що на ударну позицію на цей раз вийшов Доценко. Ще за чотири хвилини третій м’яч у ворота “ПЗМС” забив Косенко. У середині другого тайму, впродовж десяти хвилин, господарі скоротили рахунок до мінімуму, проте майже одразу проґавили Кабаненка, який ударом з лівої застав зненацька Казакова. Не пішов з майданчику без забитого голу й найкращий бомбардир “Островів” Юрій Усаковський. За хвилину до закінчення матчу він ударом з центрального кола надіслав м’яч у порожні ворота.

17 тур

Розсошенці – Інтерно – 4:1 (Федоришин-2, Ященко, Бондаренко – Супруненко), Чайка – Дальні острови – 0:2 (Гайдар, Мансуров), Стріт – ПЗМС-1 – 0:11 (Білан-4, Дубницький-2, Литвин-2, Бабенко, Корнієнко, Кальченко), Севілья – Зефір-ПластиКом – 3:6 (Васькевич, Крупський, Пирогов – Крупніченко, Саркіс-3, Міславський, Богомаз)

Через участь гравців “Андріївки” та “Нового життя” у фінальній частині аматорського кубку України сімнадцятий тур чемпіонату виявився неповним. Свої матчі андріївські клуби зіграли раніше, тому у неділю відбулося лише чотири поєдинки. Лідери синхронно перемогли. Найдраматичнішим виявився матч “Севільї” та “ПластиКому”. На початку другого тайму севільці були попереду 3:1 проте через перебір фолів двічі були покарані 10-метровими штафними ударами. Але ні Саркіс, ні Богомаз у ворота не влучили. Зате пластикомівцям пощастило відігратися з гри. Міславський та Саркіс по черзі відновили рівновагу. Активні дії “Севільї” призвели до того, що “Зефір” за декілька хвилин також перетнув ліміт порушень правил. Однак гравці у червоній формі відповіли люб’язністю своїм суперникам – два удари з десяти метрів повз ворота. За п’ять хвилин до закінчення Богомаз потужним ударом увігнав м’яч у дев’ятку воріт “Севільї” – 4:3. І знову фол з боку “Зефіру”. Вдруге до м’яча підходить Жарий і знову пробиває вище воріт. У відповідь Саркіс робить рахунок 5:3, а показав командам як треба бити з десяти метрів голкіпер “ПластиКому” Крупніченко, який за лічені секунди до закінчення точно поклав м’яч у кут воріт свого візаві.

16 тур

ПЗМС-2 – Фрегат – 3:1 (Долгошеєв-3 – Худолій), Атака-Автотранс – Авангард – 16:2 (Прядко-5, Макогін-3, Пономаренко-3, Німчин-3, Каменецький, Бутко – а.Пушкарь, Дем’яненко), Білал – Полтавагаз – 6:6 (Зінчик, Суворов, В.Почернін-3, Семещенко – Квач-2, Федорченко, Чернявський-3), Медакадемія – ДПІ – 0:5 (Грищенко, Хісматулін, Гончаров, Ніколенко-2), Експрес – Інваспорт – 5:5 (А.Толочко, Песиголовець-2, Соловйов, Ніщименко – Демченко, Фалько, Верещака, Причина, Оробчук), Дальні острови-2 – Газовик – 3:6 (Ткач-3 – В.Приходько-3, Грось-2, Свертнєв)